Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valódiak azok a varázsigék...

Valódiak azok a varázsigék melyek a buffy cimű sorozatban voltak halhatók?

Figyelt kérdés
Például hogy lehet felismerni boszorkányt stb....
2010. júl. 2. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

kedves: 11:57.

Tenyleg nem tamadasnak irom, de ha tanit, akkor tudnia kellene, hogy nyitottnak kell lenni.

En meg veletlenul sem okoskodnak bele olyan dologba, amit nem ismerek legalabbis behatobban (itt peldakent emlithetem a kemiat), de megertheti, hogy ha valaki mondana egy "kemiai feligazsagot" ugy gondolna, hogy ki kell javitani azt - fuggetlenul attol, hogy egyetz ert-e, vagy sem a valasszal. Ezert javitottam bele a dologba. Kerem _ne_ vegye ezt szemenyes sertesnek.

Amugy, ha lennenek is boszorkak, nem az egyetemek kornyeken lennenek (ez egy bonyolult, feltetelezesre es miszteriumra visszavezetheto ok, aminek kifejtesere itt sem ido, sem igazan szukseg sincs) igy on nem vizsgalhatna oket.

De mint tanarember, remelem, nem veti el annak a lehetoseget, hogy a letezo vilag != ismert vilag.


12:19 Kerem, bizonyitsa allitasat, de ne csak "mert en azt mondtam alapon".

2010. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

az alkímia = anyagtan

ókori emberek nem értették mit pattognak ezzekkel a fogalmakkal, ezért becsomagolták őket egy dobozba, és ráírták, hogy boszorkány, és varázslat


ebből fejlődött ki a fizika és a kémia


ennyit a kérdezőről: miért kérdez komoly dolgot, ha ő túl komolytalan ahhoz hogy megértse legalább azt, mit kérdezett? XD

2010. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy a rovátkolt barom nyelvújításkorabeli próbálkozás, magyarul az összeolvadt, "rovar" alakot ismerjük.


Ennek fényében különösen vicces szitokszóként olvasni, de ti tudjátok.


Amúgy ha a Buffy varázsigéi igaziak lennének, akkor nem kellett volna "valaminek" történnie a forgatáson? Vagy azokkal, akik nézik?


Vagy volt valami titkos agyrohasztó ráolvasás, és az hatott? Aztán az összes zombi nekiállt hülyeséget kérdezni a gyakorikérdéseken?

2010. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

nem láttam ezt a filmet,sorozatot!

De léteznek ugymond "boszorkányok"...

És varázsigék is...

amiket az 1000-ből 3-man birnak használni...

Akik irják,hogy nincsenek varázyigék..boszorkányok..ők nem birják használni..átlag embernek születtek mint a legtöbb!

Ha te szeretnél varázyolni..az nem úgy van..

ahhoz sajnos úgy kell születni.. nem lehet gyakorolni a varázslatot vagy ilyesmi...

nekem sem kellet gyakorolnom meg semmi..de nagyon kell koncentrálni.. ha találsz egy számodra megfelelő varázsigét..és megpróbállod valóta váltani..ha nem megy sajnos te is csak átlag vagy...bár ha valaki tudja használni őket..akkor az neki már nagyon furcsa..

Ja és hány éves vagy? ha 10 év alatti...és nem sikerüla bűbáj akkor ne szomorkodj..mert akkor lehet hogy még nem vagyrá érett...bár..nekem már 7 éves korom óta megy :)

Sok-Sok szerencsét..

Ha sikerül írj :) és akkor üdv A csapatban!!! Hajrááá

2011. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Útobi válasz adonak ! Tévedsz itt nincs olyan, hogy valaki különlegesnek vagy átlagosnak születik mert Isten mindenkit egyenlőként teremtett. Másrész a mágiát meg tanulhatja bárki de a varázslatok csak úgy sikerülhetnek ha tudja mi maga a mágia és persze elég képzet rá sok meditácioval ez el érhető. Amúgy én sem vagyok különleges de születésemtől fogva aurát látok érzek , és meg érzem a szellemek jelenlététt is és más dolgokat is, én azért látok érzek dolgokat mert kiskoromban nem nevelték ki belölem nem is hagytam. Mindeniben meg vannak ezek születéskor csak a szülök miat elveszitik ezeket a képességeket de vissza lehet hozni ám ez nem kis feladat lesz.
2012. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!