Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valódiak azok a varázsigék...

Valódiak azok a varázsigék melyek a buffy cimű sorozatban voltak halhatók?

Figyelt kérdés
Például hogy lehet felismerni boszorkányt stb....
2010. júl. 2. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi valódi? Kit lehet felismerni? Te nem tudod a filmek valóságtartalmát? Nekem ez kétéves koromban nem jelentett problémát.
2010. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem, semmi valóságalapjuk nincsen... Az csak film... ergo fikció az egész...
2010. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mert az ottani varázslatokat ba professzor könyvekből tanulmányozza. Ezek szerint nincs valóságalapja? Nem igazi varázslatok és lények szerepelnek benne? Például igazából máshogy kell megkülönböztetni egy boiszorkányt mint a vlóságban?


Például ott különböző vegyületekkel keresnek boszorkányt. A való életben hogyan kell, Hogy lehet megtudni h. az igazi boszorkány e?

2010. júl. 2. 11:03
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Nincsenek igazi varázslatok nincsenek boszorkányok se! Nem tudod hogy Könyves Kálmán magyar király mondta: Boszorkányok pedig nincsenek ezért róluk szó se essék! Tudod miért hívták Könyvesnek? Mert olvasott művelt ember volt és sokkal okosabb és gondolkodásra képes mint az akkori emberek többsége.Minék műveletlenebb egy ember annál inkább hisz a képtelenségekben, az pedig szomorú hogy a televziók csatornáin ócska műveletlen szélhámosok jósolgatnak egy kicsit kellene csk elgondolkozni ezen.
2010. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"kedves" előző!


Szégyelld magad. Nagyon hitetlen műveletlen rovátkolt vadbarom lehetsz!!!!

2010. júl. 2. 11:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Facepalm...
2010. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

11:12: azok az alakvalto boszorkak nincsenek, akik kiszivjak a tejet a tehenbol... Pontosan ezt mondtam, nem azt hogy exp semmilyen sincs.

Akar igazad van, akar nem, ne legy muveletlen.


Kedves kerdezo, nem, azok a varazsigek nem mukodnek, nem igaziak. AMugy, szerinted, ha lenne itt beavatott, aki tudja a kerdesdre a valaszt, elmondana itt, egy nyilvanos forumon?

Te peldaul ha bszorkany lennel, orulnel, ha mindenki felismerhetne? Mert azokat a bszorkenyokat akik szeretnek ezt, konnyu felismerni, "Boszorkany vagyok!" feliratu poloban maszkalnak. A tobbi viszont nem fog neked segiteni, foleg nem itt. -_-!

2010. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Szégyelld magad. Nagyon hitetlen műveletlen rovátkolt vadbarom lehetsz


Elmondtál mindent magadról. Én csak egy egyetemi oktató vagyok.Méghozzá kémiából, és én meg a tanársegédeim a kémiai vegyületeket nem "boszorkánykeresésre" használjuk.


Amúgy a rovátkolt vadbarom milyen állatfajta?

2010. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"alakvalto boszorkak nincsenek, akik kiszivjak a tejet a tehenbol... Pontosan ezt mondtam, nem azt hogy exp semmilyen sincs."


Ó Felség! Csalódtam önben! Kémiai szelekciót ismerem a boszorkányszelekciót nem valóban.Szóval tejkedvelő boszorkák nincsenek de egyébb az igen.Hát én nem találkoztam még eggyel se pedig nem húszéves vagyok több ideje tanítok már és ezután se fogok a vegyületeknek boszorkányfelismerő meg epebaj gyógyító tulajdonságot adni.

2010. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BlackSword ***** válasza:
100%
Nincsenek boszorkák, se varázslatok... Ennyi... zárjuk már rövidre ezt a vitát... ILYENEK NINCSENEK!!!!!!!!!!!
2010. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!