Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mostanában maguktól kapcsolódn...

Mostanában maguktól kapcsolódnak be körülöttem a dolgok, és hangokat csattanásokat hallok?!

Figyelt kérdés

(pl bekapcsolódott magától a hifi míg én kimentem kezet mosni (kb 10-30 mp), mielőtt bekapcsolódott nem indult be, csak olyan recsegő, rossz hangokat adott ki, amikor pedig kikapcsoltam, szintén fél percig rezgett,a karácsonyra kapott macim ami happy birthday-t szokott énekelni, a földön volt és éjjel magától bekapcsolódott, de nem énekelt, elromlott, és csak a fülnek rosszul eső hangokat adott ki, azóta se működik, meg leesik a mobilom az asztalról, és a szemem sarkában nagyon sokszor valami feketét látok elsuhanni, néha egy pillanatra minden elsötétül, pedig nem pislogom.Nem tudom mi lehet ez,szellemekben nem hiszek,hívő ember vagyok.Talán a démonok akarnak zaklatni?Igazából egyáltalán nem félek tőlük,tudom hogy nem árthatnak nekem,csupán ijesztgetnek,de idegesít,hogy mindenemet elrontják. -.-

Tudok valamit tenni velük?Vagy a legjobb ha nem foglalkozom velük és akkor abba hagyják a fölösleges ijesztgetést?

Unom az egészet.


2010. jún. 25. 15:22
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt!!! Egyszer egy szellem kikapcsolta a fénykardom! Na, hagggyá már a hülyeségeiddel, tuti vmi magyarázata van. PL: ráülsz a távkapcsolóra, szar nálatok az áram vagy ilyesmi. A telefonos videót meg csak te magyarázod bele az alakot
2010. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint ez energiatúltengés és csakratúltengés miatt lehet. Csakráid nincsenek kiegyensúlyozva stb.Meditálj füstölő mellett,vagy menj ki a szabadba és ott meditálj picit.Gyújts gyertyát a füstölő mellé stb.
2010. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Milyen telód van hogy nincs rajta kéktusz de vidit tud felvenni? csak érdekel.
2010. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen a telefon típusa engem is érdekelne.. Sokminden függ attól, hogy milyen videót vesz fel...

Tehát sokat számít, hogy milyen a felbontása.. Elég tiszta-e a videó amit felvesz.. Sajnos a régi telefonok, nem elég tiszta videókat vesznek és lehet, hogy csak a zajszintj a videóban alkotott valami furcsát..

Remélem, hogy jól írtam, amit írtam, de ha nem, akkor kérlek javítsatok ki..

2010. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én megnézném küld el léccives.
2010. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azt teheted például, hogy kihívod a boszorkányokat, és ők előzik az ártó lényeket.

www.boszorkanyszovetseg.hu

2010. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

hozzám jöjjön má egy szellem olyan spanok lennénk megmutatnám neki a Paranormal Activity-t lol

velem sosem történnek ilyen dolgok :'(

2010. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
SEIßE
2010. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem UFO-ról vagy szellemekről lehet szó. Nekem is volt ilyen. Nekem pélául a múltkor bejött egy szellem a konyhába, mikor főztem és kért egy pohár vizet.. persze adtam neki. és akkor mondta nekem, hogyha látja valakin, hogy nem adna neki, akkor magától vesz... vagy nem akarod, hogy nézze a TV-t, akkor magától bekapcsolja. Engedd meg nekik, kínáld meg őket valami fonomsággal. A Chipset nagyon szeretik....


Üdv: Ricsi

2010. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!