Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mostanában maguktól kapcsolódn...

Mostanában maguktól kapcsolódnak be körülöttem a dolgok, és hangokat csattanásokat hallok?!

Figyelt kérdés

(pl bekapcsolódott magától a hifi míg én kimentem kezet mosni (kb 10-30 mp), mielőtt bekapcsolódott nem indult be, csak olyan recsegő, rossz hangokat adott ki, amikor pedig kikapcsoltam, szintén fél percig rezgett,a karácsonyra kapott macim ami happy birthday-t szokott énekelni, a földön volt és éjjel magától bekapcsolódott, de nem énekelt, elromlott, és csak a fülnek rosszul eső hangokat adott ki, azóta se működik, meg leesik a mobilom az asztalról, és a szemem sarkában nagyon sokszor valami feketét látok elsuhanni, néha egy pillanatra minden elsötétül, pedig nem pislogom.Nem tudom mi lehet ez,szellemekben nem hiszek,hívő ember vagyok.Talán a démonok akarnak zaklatni?Igazából egyáltalán nem félek tőlük,tudom hogy nem árthatnak nekem,csupán ijesztgetnek,de idegesít,hogy mindenemet elrontják. -.-

Tudok valamit tenni velük?Vagy a legjobb ha nem foglalkozom velük és akkor abba hagyják a fölösleges ijesztgetést?

Unom az egészet.


2010. jún. 25. 15:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és egyszer interneteztem a nappaliban,amikor egyszer csak bekapcsolódott a tv.
2010. jún. 25. 15:23
 2/19 A kérdező kommentje:

Ja és bocsi a sok szövegeléstért.

De még egy dolog eszembe jutott,ha ez számít : A telefonomon egyszer készítettem egy videót a házról,csak úgy,hogyha valaki kíváncsi vagy akármi meg mutatom...Mindegy,a lényeg az,hogy amikor vettem fel a nappalit,egy kék fény villant fel a videón.Mint a láng.Lestoppoltam,és egy oldalra néző koponya volt az,vmi indián toll alakú valamivel a fején.Feltúrbóztam a hangot,és amikor megjelent és eltűnt teljesen olyan hangja volt mint a mesékben és a filmekben amikor hozzáteszik azt a varázslatos hangot...Mint amikor pl a csillámporhoz azt a hangot vágják hozzá.Fura.:S

2010. jún. 25. 15:29
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bolond,tudom mit láttam,és kreatív sem vagyok igazán,ilyeneket nem tudnék kitalálni. :)
2010. jún. 25. 15:40
 4/19 A kérdező kommentje:
/ azt is tudom mikor képzelődöm.A videó biztos nem képzelődés. :)
2010. jún. 25. 15:42
 5/19 anonim válasza:
miért nem rakod fel ide linken?
2010. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez egy régi telefon,még Bluetooth sincs rajta, stb-stb.
2010. jún. 25. 15:51
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
szerintem unatkozol, és jó dolgodban rajtunk röhögsz! :D
2010. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
:)
2010. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én hiszek benne nekem is szokot ilyen lenni hogy sötét árnyat látok a házban , hkát nálunk nem kapcoslja fel a tv-meg ilyenek , ha ezt egy szellem vagy egy demon csinálja akkor ki kell üzni sürögsen. Mert ha nem egyre rosszab lesz és ez komoly utána pedig már a családodat is meg szálja a szellem , stb
2010. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a normális választ.:)

Nem hiszem hogy ilyen megtörténne,de majd csinálok valamit.:S

2010. jún. 25. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!