Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem volt nálam az este? :O

Szellem volt nálam az este? :O

Figyelt kérdés
Az éjszaka elég nehezen tudtam elaludni. Forgolódtam, és egyszer azt éreztem, mintha valaki az ágyra leült volna a fejem mellé. Az arcomnál elég hideget éreztem, és mintha simogatott volna. Mellesleg nem álmodtam, mert utána mentem ki inni a konyhába. Anyám pár napja érezte, hogy valaki megérinti a vállát, pedig ő egyáltalán nem hisz a szellemekben. Amikor ott volt a szellem, vagy nem is tudom mi, akkor nem éreztem, hogy valami rossz szándékú lenne. Furcsa, hogy majdnem sírtam, amikor ott volt, de nem azért mert rossz vagy bántott volna. Mi volt ez?
2010. jún. 21. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

"akkor nem éreztem, hogy valami rossz szándékú lenne"

én nem hiszek az ilyen dolgokban,de ha valami rossz szándékú is,akkor honnan tudod megállapítani?csak nem "érzeeeed" .ugyanmár ez hülyeség,én is sokszor beképzelek magamnak ilyeneket,de ha még 18év alatti vagy akkor ez normális gyerekkorban.

2010. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha anyukádnak is jelzett a szellem, ill. neked is, akkor valószínű valami családtag lehet.Főleg, hogy nem éreztél negatív érzéseket. Érdemes elgondolkodnod, nincs-e valami elhunyt, közeli hozzátartozó a családban.
2010. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első vagyok:anyukádat meg akkor nemértem..
2010. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Dédim halt meg, amikor olyan 6 éves lehettem, de vele nem volt olyan szoros a kapcsolat, sőt! Esetleg van egy ismerősöm, akivel nagyon jóban voltam, viszont nemsokára 2 éve öngyilkos lett...
2010. jún. 21. 12:19
 5/12 Levendula05 ***** válasza:
100%

Hello!

Lehet, hogy egy olyan lélek "szegődött" hozzátok akiknek szimpatikusak vagytok. Ha nem bántani akar, akkor azt rögtön megérzed. Ha még egyszer ott lesz veled, vagy anyukáddal kérd meg szépen, hogy menjen el oda, ahová való, mert itt már nincs dolga.

2010. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam.. és nem tudom ki/mi lehetett,nem biztos hogy SZELLEM
2010. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bogyi de hallod én hiszek az ilyenekben de miért sírtad volna el magad , halod te vagy ezen az ezotéra oldalon a 1000- aki azt írta hogy majdnem elsírtam magam :DDD

már szakadok .


Egyébként én hiszek a szellemekben meg az ilyenekben hogy léteznek de igy nem tudom komolyan venni hogy (majdnem sírtam).

2010. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább őrangyal lehetett.
2010. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom elmondani, hogy miért sírtam volna. Nem a félelemtől, hanem nem is tudom mitől.
2010. jún. 21. 18:00
 10/12 anonim ***** válasza:
talán az izgalomtól?
2010. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!