Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki volt ez az ember? Egyáltalá...

Ki volt ez az ember? Egyáltalán ember volt?

Figyelt kérdés

Tegnap két barátommal és a barátnőmmel moziban voltunk. Mikor jöttünk haza jött velünk szemben 3 pap. (Nem tudom hogy kerültek oda, és mit kerestek ott, nem szoktam papokat látni errefelé...) V alakban mentek, tehát elöl volt egy, mögötte kettő. Aki elöl ment, azon volt a papi csuhának (azt hiszem így hívják...(?)) a "kapucnija", és nem nagyon lehetett látni az arcát. A két mögötte lévőn nem volt kapucni, és ők ránk is mosolyogtak.


Mikor elmentünk mellettük, akkor olyan különös hideg érzés kapott el engem és a barátnőm (A két barátomat nem, csak minket) A két barátom közül az egyik bevallotta hogy megijedt ahogy ránk (a barátnőmre, rám, és az első papra) nézett.(Nem tudom vajon mit láthatott az arcukon... xD) Hozzáteszem, aznap 37 C° volt (akkor is amikor találkoztunk velük). Elég furcsa volt... Azóta nem láttam őket errefelé.

Nem tudom számít-e valamit, de miután hazaértünk, rögtön vihar lett, dörgött, esett... a barátnőmékhez be is csapott egy...



Valaki tud rá magyarázatot adni? Ki / mi volt az a "pap"? Egyáltalán pap volt?


2010. jún. 18. 10:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
összekapcsolódik, de nem ugyanaz. Az okkultizmus minden eszközzel, még a tudomány eszközeivel is kutatja a világot, annak határait, míg az ezoteria csak gyenge utánzata.
2010. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
36%
Álcázott vadkacsák
2010. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
46%

Vaze, biztos Charlie angyalai.

Olyan hülyeségeket beszéltek, ez egy normális világ, nincs olyan, hogy feljönnek a pokolból a gonoszok és végrehajtják a feladatukat. Tegnapelőtt nálunk is volt olyan, hogy hét ágra sütött a nap, aztán egy pillanat alatt elkezdett villámlani, dörögni, stb. Aztán megint előjött a nap, majd megint beborult. Ez az időjárás, nem a papok műve.

2010. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Érdekes módon a kétkedők nem tudnak olvasni...


Írtam hogy "NEM TUDOM SZÁMÍT-E valamit, de..."

2010. jún. 20. 17:26
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Az idojaras ilyen, semmit sem szamit.

Valoszinuleg csak sima papok voltak, lehetett dolguk a templomon kivul, pl hazszentelo. Azert mentek v alakban, mert az elso volt a rangidos. Te meg azert borzongtal meg, mert bekepzelted magadna, hogy ezek a satan szolgai, es megijedtel. Valoszinuleg szerencsetlenek csak a dolgukra mentek, miert kell a sima jarokelokbe is belemagyarazni, hogy szellemek?

2010. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
90%
talán valami szekta tagjai lehettek vagy kitudja
2010. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
szerintem a papok hűtőtáskákat loptak azért volt olyan hideg :D
2010. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
25%
hűtötte őket Isten lehelete :)
2010. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
76%

Mondom újra, mert nem hiszem, hogy a múltkoriban meghallottad.


Vizsgáld meg az életedet, vagy esetleg a felmenőidét kapcsolatba kerültetek-e valaha az okkultizmussal!


Az okkultizmus tárháza széles. Napjainkban a parasztvakító és általánosító asztrológiától(elnézést!)kezdve, a reiki, ** és bioenergián át, a halottidézésig minden beletartozik.


Leginkább mégis a jövendőmondás bármely formája az, ahol a Személyes gonosz -ha így tetszik - jogot formálhat egy bizonyos fokig az életedre.


Ha találsz ilyen elemet, válj meg tőle, bánd meg isten előtt, és az ilyen és hasonló jelenségek nem fognak előfordulni!


Az ezoterikus honlapok a baj forrása, nem a megoldása.


Ne feledd, én nem nézlek hülyének, te neked sem indokolt annak tartanod engem a válaszomért!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

06.19. 14:14


Igen valóban, így egész máshogy hangzik. Egyetértek.

2010. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!