Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki volt ez az ember? Egyáltalá...

Ki volt ez az ember? Egyáltalán ember volt?

Figyelt kérdés

Tegnap két barátommal és a barátnőmmel moziban voltunk. Mikor jöttünk haza jött velünk szemben 3 pap. (Nem tudom hogy kerültek oda, és mit kerestek ott, nem szoktam papokat látni errefelé...) V alakban mentek, tehát elöl volt egy, mögötte kettő. Aki elöl ment, azon volt a papi csuhának (azt hiszem így hívják...(?)) a "kapucnija", és nem nagyon lehetett látni az arcát. A két mögötte lévőn nem volt kapucni, és ők ránk is mosolyogtak.


Mikor elmentünk mellettük, akkor olyan különös hideg érzés kapott el engem és a barátnőm (A két barátomat nem, csak minket) A két barátom közül az egyik bevallotta hogy megijedt ahogy ránk (a barátnőmre, rám, és az első papra) nézett.(Nem tudom vajon mit láthatott az arcukon... xD) Hozzáteszem, aznap 37 C° volt (akkor is amikor találkoztunk velük). Elég furcsa volt... Azóta nem láttam őket errefelé.

Nem tudom számít-e valamit, de miután hazaértünk, rögtön vihar lett, dörgött, esett... a barátnőmékhez be is csapott egy...



Valaki tud rá magyarázatot adni? Ki / mi volt az a "pap"? Egyáltalán pap volt?


2010. jún. 18. 10:26
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

"A válasz megírásának időpontja: ma 10:34

Dementorokra emlékeztetnek...

:D"


A 3. barátom, aki szinte észre sem (akarta venni?) vette őket, rajtunk röhögött, hogy na mi van, dementort láttál?!

Anyám is ugyanez... csak ő még hülyének is nézett. Kedves tőle. ^^


"A válasz megírásának időpontja: ma 11:52

Furcsa...

Esetleg el lehetne gondolkozni azon, van-e templom a közelben. Nekem ez a V-alak nem tetszik... Normál emberek nem szoktak így mászkálni, és még papot sem láttam így. Valószínű, hogy nem véletlen, hogy a papnak nem lehetett látni az arcát. Lehet, hogy ez kicsit hülyeség, de azt kellett volna megnézned, látható-e a csuha alatt a lába a papnak, mert ha nem, akkor bizonyára "lebeg", tehát nem földi lény. Am. különben nálunk is hétvégén 37 fok volt, aztán hirtelen viharos idő lett, szval sztem nincs köze ehhez a jeleséghez.

A leglogikusabb válasz az, hogy ha csuhás volt, lehet, hogy isteni feladatot jöttek végrehajtani a földre, és arra a rövid időre emberré konzerválódtak. Valószínű, hogy a V-alak is arra utal, de a szimbólum jelentését nem ismerem. Ki tudja, lehet, hogy van köze az időjáráshoz, nem tudom... Ha stabil választ szeretnél, sztem menj fel a www.nlcafe.hu-oldalra, kattints a szakértők linkre, és ha megtaláltad az "összes szakértőt", ott ezotéria témában biztos találsz olyan spirituális szakértőt, aki tud pontos választ adni.

További Szép Napot!"


Épp ezért írtam, hogy nem szoktam errefelé papokat látni, mert nincs templom a közelben...

Valahogy nem kötött le a lába... :D

A V-alak.. legjobban háromszögre hasonlít. Utánanéztem, és:

"A háromszög csúccsal felfelé jelenti a kitörést, a szabadságot, a kreativitást, a férfiasságot, az égbe való emelkedést, a testet-a lelket-a szellemet és a Szent-háromságot."

2010. jún. 18. 12:22
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem délibábok voltak...
2010. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Túl sok tévét néztek, az a baj...
2010. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Az csak három papa volt, akikbe ti minden hülyeséget képzeltek:)
2010. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Furcsa

Serintem igazi papok voltak,bar furcsak ,h Valakban mentek.

2010. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nem nézek TV-t... (kicsit sem, olyannyira nem, hogy azt sem tudtam mikor volt a téli olimpia...)

"Normális" emberek miért mennének V-alakban??

Ha ti elmentek valahová 3-an, akkor logikus, hogy nem egymás mellett, beszélgetve, hanem valaki elöl, a másik kettő meg mögötte? Értem én :\


Elképzelhető hogy egyszerű papok voltak... de mit keresnének 3-an a város másik végében? V-alakban sétálgatva, magukkal különös hideget hurcolgatva...? :\

És a hőségben miért lett volna az elsőn csuha meg kapucni?

És miért hajtotta volna le a fejét annyira, hogy ne lehessen látni az arcát?

...

2010. jún. 18. 21:01
 17/30 anonim ***** válasza:
a pokol most nem tüzes, hanem fagyott,közepében ott van térdig jégbe fagyva Lucifer, így a démonok szabadon garázdálkodnak. Jóslatok szólnak arról, hogy eljön majd valaki, aki kiszabadítja a nagyöreget, és az angyali seregek várják, hogy a pokol maga ellen forduljon, és mint nevető harmadik végül győzzenek.
2010. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

egyébként valószínűleg simán papok. Néha felbukkannak itt-ott, és igenis szoktak v alakban mászkálni, elől a rangidős, mögötte a két kisebb rangú.

Mitől érezhettél hideget? Az ijedtség hideg érzelem: futkos a hátán a hideg és egyéb mondásaink is őrzik. Néhányan meg nem érdeklődnek más emberek iránt, mintha észre sem akarnák venni őket, nem tulajdonítanak nekik nagy jelentőséget.


valamely válaszoló: okkultizmust nem kéne egy kalap alá venni az ezoteriával.

2010. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
28%
lehet hogy pedofilok voltak.
2010. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

21:41


Ne vegyük egy kalap alá az okkultizmust az ezotériával?

Mondj kérlek egy ezoterikus gyakorlatot, vagy akár világszemléletet, és rámutathatok az hol találkozik össze az okkultizmussal.


Egyébként nem értem az ember, a magyart kiváltképp.

Mit vár ettől az egész nyugatira degradált jövendőmondós-varázsolgatós-legyen meg az én akaratom parasztvakítástól?

2010. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!