Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki volt ez az ember? Egyáltalá...

Ki volt ez az ember? Egyáltalán ember volt?

Figyelt kérdés

Tegnap két barátommal és a barátnőmmel moziban voltunk. Mikor jöttünk haza jött velünk szemben 3 pap. (Nem tudom hogy kerültek oda, és mit kerestek ott, nem szoktam papokat látni errefelé...) V alakban mentek, tehát elöl volt egy, mögötte kettő. Aki elöl ment, azon volt a papi csuhának (azt hiszem így hívják...(?)) a "kapucnija", és nem nagyon lehetett látni az arcát. A két mögötte lévőn nem volt kapucni, és ők ránk is mosolyogtak.


Mikor elmentünk mellettük, akkor olyan különös hideg érzés kapott el engem és a barátnőm (A két barátomat nem, csak minket) A két barátom közül az egyik bevallotta hogy megijedt ahogy ránk (a barátnőmre, rám, és az első papra) nézett.(Nem tudom vajon mit láthatott az arcukon... xD) Hozzáteszem, aznap 37 C° volt (akkor is amikor találkoztunk velük). Elég furcsa volt... Azóta nem láttam őket errefelé.

Nem tudom számít-e valamit, de miután hazaértünk, rögtön vihar lett, dörgött, esett... a barátnőmékhez be is csapott egy...



Valaki tud rá magyarázatot adni? Ki / mi volt az a "pap"? Egyáltalán pap volt?


2010. jún. 18. 10:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
túl sok minden tulajdonítasz ennek az egésznek...
2010. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Dementorokra emlékeztetnek...

:D

2010. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Kamu! Tegnap sehol nem volt 37fok...

A tegnap és az aznap szó sem azonosul egymással. Máskor olvasd át, ha már kamuzni támad kedved!

2010. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Én voltam az a "pap" és mivel most elmondtad szörnyű titkomat, meg kell, hogy öljelek!



x] hehe, ne olvass/nézz annyi hülyeséget, mert már ilyeneket képzelsz be!

Üdv: szellempap

2010. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy csak egyszerű szellemek, de ha mosolyogtak, akkor nem kell félned, valószínűleg akkor papok szellemei, hacsak nem álcázták magukat. A viharnak nem hiszem hogy lenne hozzájuk köze. De persze az is lehet, hogy tényleg csak papok voltak, semmi több.
2010. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%

Csak, ha nem vicceltek:


Lehet, hogy papok voltak, csak nem az Isten papjai. A hideg a gonosz jele. A környezet hirtelen lehűlése igen gyakran megfigyelhető spiritiszta (hallottidéző szeánszokon) - természetesen nem az elhunytak jönnek vissza, hanem az őket megtestesítő démonok jelennek meg adott esetben.

Ez a körülmény, a levegő hirtelen lehűlése celsiusokban mérve, tudományosan igazolt, azokban az esetekben, amikor egy-egy szeánsz több, mint parasztvakítás.


Javaslom nektek, az okkultizmus, ezotéria címszók alatt található elemek átolvasását - de nem ezoterikus, hanem független, vagy keresztyén honlapokról -, azuátán kerülni az okkultizmust, mint a mérget! Ide tartozik még a debil horoszkópnézegetés is.


Egy Miatyánk nem ártana a Biblia Istenéhez, különös tekintettel a "szabadíts meg a gonosztól" részre.

2010. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
10:18 És aki ateista?
2010. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

11:09

Szó szerint ezt akartam kérdezni.

2010. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nos én nem vagyok sem ateista, sem keresztény, de véleményem szerint a hideg nem a gonosz jele. A keresztények közt a pokolban nem fagyos hideg uralkodik, nem jégcsapok lógnak a plafonról, hanem forró láva és tűz folyik. Az én hitemben pedig a meleg - bár kellemes és igen, a jónak a jele - mégiscsak egy időszakos dolog, hisz egy idő után minden lehűlik az univerzum hőmérsékletére, ami pedig... nem nagyon meleg. De nem vitatkozni akarok, annyit szerettem volna modnani, hogy amit írtál, igen, valóban igaz, de relatív.
2010. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Furcsa...

Esetleg el lehetne gondolkozni azon, van-e templom a közelben. Nekem ez a V-alak nem tetszik... Normál emberek nem szoktak így mászkálni, és még papot sem láttam így. Valószínű, hogy nem véletlen, hogy a papnak nem lehetett látni az arcát. Lehet, hogy ez kicsit hülyeség, de azt kellett volna megnézned, látható-e a csuha alatt a lába a papnak, mert ha nem, akkor bizonyára "lebeg", tehát nem földi lény. Am. különben nálunk is hétvégén 37 fok volt, aztán hirtelen viharos idő lett, szval sztem nincs köze ehhez a jeleséghez.

A leglogikusabb válasz az, hogy ha csuhás volt, lehet, hogy isteni feladatot jöttek végrehajtani a földre, és arra a rövid időre emberré konzerválódtak. Valószínű, hogy a V-alak is arra utal, de a szimbólum jelentését nem ismerem. Ki tudja, lehet, hogy van köze az időjáráshoz, nem tudom... Ha stabil választ szeretnél, sztem menj fel a www.nlcafe.hu-oldalra, kattints a szakértők linkre, és ha megtaláltad az "összes szakértőt", ott ezotéria témában biztos találsz olyan spirituális szakértőt, aki tud pontos választ adni.

További Szép Napot!

2010. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!