Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem idézés közben történ...

Szellem idézés közben történ valami, vagy utánna?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Történt már veletek olyan , hogy szellemet idéztetek , és roszul sült el?? Pl. tükrös idézésnél , meghallt valaki akivel együtt csináltad? Vagy megidéztétek és ott ragadt??Kiváncsi vagyok , a történeteitekre!
2010. jún. 9. 18:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
jaaah , értem , bocsi
2010. jún. 10. 13:41
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

A testvérem vitt bele. Voltak sikeres idézéseink, de utána én is hetekig szorongtam, féltem a sötétben, sokszor felébredtem arra, hogy mintha állnának az ágyam körül. Akkor 25 éves voltam (F) és egy igazi nagypofájú vagány csávó, aki amolyan "hiszem ha látom" hozzáállással viseltetett a dolog iránt. És hosszú időre egy kis félénk nyuszi lettem, magam is meglepődtem rajta. És még mielőtt bárki jönne, hogy hülye vagyok, meg nincsenek szellemek, azoknak leírnám az állásfoglalásomat:

Nem tudom, hogy létezik-e szellemvilág, nem tudom, hogy valóban idéztem-e szellemet, de egy biztos: az élményeket átéltem. Ha hallucináltam, akkor úgy, ha tényleg megtörtént, akkor úgy.

2010. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
értem , köszi :)
2010. jún. 12. 19:54
 24/26 anonim ***** válasza:
ha idézel nem biztos hogy utána nyugodtan tudsz aludni mivel a szellemeket vissza kell küldeni máskülönben veled maradnak mivel te segítettél neki vagy a házba vagy a helyen ahol idéztél ,de komolyan csak olyanok csinálják akik értenek ehez!!!
2010. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Hello!19 eves kozepiskolas srac vagyok.Romaniabol.

1 evvel ezelott tortent.szellemet ideztem es joo helyet egy rossz jott el.egyedul csinaltam es otthon.szerettem volna beszelni egyik volt legjobb baratommal aki meghalt autobalesetben.annyi tortent hogy kialudtak a gyerkak heves szel kerekedett a szobaba,a lampa villogni kezdett,osszevissza mozogtak a fuggonyok,a konyves polcrol konyvek repultek felem es egyeb targyak,nagyon ilyeszto, ferfi hangu, eles-vad sikoly suketitett meg,azztan nagy forro utest erzetem a hatam kozepen es elajultam.arra ebredtem hogy a korhazban vagyok.az orvosok azt alaapitottak meg h aramautes ert.a szuleim talaltak ram a szobamba mikor haza jottek.azutan sokaig fajt meg a hatan es forrosagot ereztem de lassan emgszunt.de nem remisztett meg a dolog.azutan is ideztem meg.

Szellemes szep napot kivanok mindenkinek.

2010. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

a szovegben elirtam egy szoot bocsessz.

"kialudtak a gyertyak" -ezt akartam irni es nem "gyerkak":P

meg1x boccs/:D

2010. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!