Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Így nem árthatnak, jelenhetnek...

Így nem árthatnak, jelenhetnek meg idézés nélkül ugye?

Figyelt kérdés

Nos,azon gondolkozom,hogy sokat olvasom ezt a szellemes témát,rengeteg dolgot hallottam már idézésekről,de nem próbálom ki,mert hiszek benne,és tudom hogy felelőtlenség lenne...Csak arra lennék kíváncsi,hogyha sokat foglalkozok ezzel a témával,pl:kérdések olvasása közben itt,és ezen gondolkozok gyakran,attól még nem "idézem/hívom"magamhoz a szellemeket/démonokat ugye?És azt csak idézéssel lehet igaz?

Előre is köszi a válaszokat!:)



még egy kérdés:tükörnézés közben bánthat ártó szellem???(csak kíváncsiság) (sokat vagyok itthon,egyedül és van hogy a legapróbb zajok után is tiszta paranoiás leszek...vagy pl:idézések nélkül is jöhetnek szellemek,és bánthatnak?


2010. máj. 29. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A válaszom csak félig fog megnyugtatni. Különböző entitások mindig vannak körülötted, de ezek túl jelentéktelenek ahhoz, hogy bármi bajt okozzanak, vagy egyáltalán észleld őket tisztánlátás nélkül. Ha nem csinálsz semmi idézőrituálét, vagy egyéb ilyesmit, az esélye gyakorlatilag 0%, hogy valaha is "összefutsz" egy komolyabbal. Másrészt nem csak olyan asztrális lények vannak, amik ártani akarnak neked. Rengeteg segítséget lehet kapni tőlük, de természetesen akinek nem ez az útja, ne foglalkozzon velük. Ha ennyire félsz tőlük, akkor azt ajánlanám próbálj jobban utánajárni ennek a témának, hisz amit megismersz, attól kevésbé fogsz félni (esetleg semennyire). Csak tartsd távol magad minden, mostanság "divatos" szektás/idézős butaságtól, és ne hagyd magad befolyásolni.
2010. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Most az aura látást és az energia áramoltatást fejlesztem,és jól megy..:)
2010. máj. 30. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sokat gondolkozol rajta, megérezhetik hogy nyitottá válsz a velük való kapcsolatra, akkor meg keresni fognak.

Valószínűleg az én esetemben is ez történik, úgyhogy hamarosan nézelődni fogok..

2010. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!