Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon mi lehetett ez és mért...

Vajon mi lehetett ez és mért jött?

Figyelt kérdés
2016.02.06 este hajnali fél 2 van tvztem nem voltam még álmos és telefonoztam aztán ilyen 2 körül már elálmosodtam és előtt kimentem mosdóba aztán mentem a konyhába ásványvizes palackért mert,megszomjaztam és amikor ittam és visszatekertem a kupakot akkor hirtelen a földön egy kb 30 cm-es fehér csúcsos valami jelent olyasmi volt mintha egy fehér törpe lett volna ami keresztbe elfutott és eltünt annyira megijedtem hogy nemtudtam hogy mit csináljak felkeltettem tesomat aztán pedig nem tudtam elaludni de végül hajnali 5 kor sikerült elaludnom.Borzalmas egy éjszaka volt remélem nem jön többet vissza és lövésem sincs mi lehetett az vagy mit kereset itt.

2016. febr. 6. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Leprechaun volt, a telefonodat akarta ellopni. Nézd meg, nem-e látszódik a képernyőjén az ujjlenyomata (fény felé tartva)!
2016. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember elálmosodik, akkor haluzhat is, elég gyakran! Valószínüleg csak képzelődted.
2016. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen úton - módon láthattál az asztrális síkon egy lényt. Vagy a mi síkunkon volt ez a lény és te láttad valahogy. Szerintem téged figyelt. Ha bántani akart volna már bántott volna. Nem a mi világunkból való cucc, ugyanis a fizikai világon nem élnek 30 cm-es házba beosonós kukkolós törpék. Valamilyen asztrállény, ami ilyen alakot vett fel. Szerintem.
2016. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyen nálad a telód és ha látod akkor fotózd le! Így megtudhatjuk hogy valóban láttad, vagy csak olyan fáradt voltál,hogy képzelődtél 😉.
2016. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy lesz ma majd megnézem 😉
2016. febr. 6. 18:21
 6/9 Fleurr ***** válasza:
Még ilyet sem olvastam itt a részlegen, h valaki törpe szerű lényt látott. Fotózd le légyszi, meg majd pontosabb leirást is adj rola. Kíváncsivá tettél. XD
2016. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben de tényleg eléggé durva volt nemtudom hogy ilyesmi hogy létezhet vagy valami mert nem szellemre hasónlított vagy az is lehet hogy beképzeltem mert,álmos voltam ebbe reménykedek hogy csak képzeltem.
2016. febr. 7. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor tegnap nem láttad? Ó, pedig vártam a képet...😡
2016. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetett szellem ,asztrállény,kis szürke földönkívüli is. De akár hallucinálhattál is mert fáradtság okoz ilyen tüneteket.
2016. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!