Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez vajon mi lehetett?

Ez vajon mi lehetett?

Figyelt kérdés

Jó pár évvel ezelőtt húgomékkal kinn sátraztunk nagymamám kertjében.Egyszer húgomék kinéztek,és nagyon megijedtek.Kérdeztem tőlük,hogy mi van,erre azt mondták,hogy egy fénylő madár röpköd a sátor felett (ez éjfél után volt).Aztán kinéztem én is és láttam ahogy ez a valami rászáll a kéményre és eltűnik.Tisztán kivehető galambformája volt,még a szárnyait is csapkodta,de az egész teste fehéren fénylett.Valamiért nagyon megijedtünk,kicsit olyan nyugtalanító hangulata volt,vagy nem tudom.Utána egyből behúztuk a sátrat és reggelig aludtunk.Szerintetek mi lehetett?

18/F


2013. aug. 17. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Valaki befestette.
2013. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm, ez felettébb érdekes.

Nem lehetséges, hogy csak egy hófehér galamb volt, és a Hold megvilágította, azért tűnt úgy, minta világított volna?

2013. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.A teste fénylett.És nagyon erőteljesen fehéren.Olyan volt mintha ő sugározná magából a fényt.Meg ami még érdekes,hogy leszállt a kéményre és ott egész egyszerűen eltűnt.
2013. aug. 17. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Akkor ez nem lehet más,

csak a Mikulás!

2013. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Van olyan, hogy este a denevéreket is így látni, mert messzebbről úgy esik rájuk a fény.
2013. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod a denevért, mintha árasztaná magából a fényt, akkor grat.
2013. aug. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, ilyenről még sosem hallottam.

Lehet olyasmi volt mint szent/Mária jelenések. Azok is fénylenek. A galamb pedig ha jól emlékszem elég sokszor előfordul a keresztények irataiban mint szent madár, szimbólum. Lehet ez is olyasmi volt.

2013. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez bizony tudományosan bizonyitva egy meleg vérű gerinces állat volt igen repulni is tudnak mivel szárnyaik vannak és szárnyait toll fedi,azonban csontjaik üregesek és ráadásul fogak helyett csőrrel rendelkeznek ez tehát nem más volt mint egy Közönséges fehér galamb volt a fénylést pedig a hold adta.
2013. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
6: Lehet nem ártana esténként néha kinyitnod a szemed az utcán, mert ha úgy világít meg egy állatot a fény, akkor bizony olyan. Így megtévesztheti a szemet a denevér, galamb, sirály is.
2013. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
főnix*w* [link]
2013. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!