Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért tartják bolondnak...

Miért tartják bolondnak azokat az embereket, akik hisznek akármilyen természetfeletti lénybe is?

Figyelt kérdés
Miért olyan ciki ez?
2015. júl. 26. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki és nem tartom bolondnak.
2015. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Legoman ***** válasza:
56%
Senkit nem tartanak bolondnak, csak megpróbálják bebizonyítani nekünk, hogy ilyenek nem léteznek, míg mi megpróbáljuk nekik bebizonyítani, hogy ilyenek léteznek.
2015. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
65%
Mert ezeket a dolgokat még nem sikerült bizonyítani.
2015. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Szerintem ez foleg attol fugg, hogy hany eves vagy, de ezt nem ugy ertem, hogy egy bizonyos kor felett ha hiszel eszetfeletti lenyekben akkor bolond vagy hanem egy kicsit szokatlan, de persze ez attol is fugg, hogy mennyire hiszel bennuk.
2015. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Mert ezeknek az embereknek kicsi a micsodájuk akarom mondani kicsi a képzelő erejük meg földhöz ragadtak,és inkább hisznek a történelem,biológia stb tanároknak mint sok sok tapasztalásnak beszámolónak videónak!Az emberiség visszahúzói ezek az egyedek,de sajnos nem tehetnek róla hisz agymosottak :D
2015. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem létezikkkkk
2015. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te se létezel kedves utolsó,csak egy cyber gyerek vagy :D :D ja és kérjél bocsánatot cyber gyerek :D :D
2015. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem tartom bolondnak, hanem hiszékenynek.
2015. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tartom bolondnak..higyen amiben akar..csak minket ne faraszon a hulye szellemes meg egyeb dolgaival mert idegesito egy ido utan a hatartalan marhasag. Tartsa meg maganak a baromsagait.
2015. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"csak minket ne faraszon a hulye szellemes meg egyeb dolgaival mert idegesito "


Ne harizz ,de szerinted titeket itt ki kényszerített arra ,hogy elolvassátok egyáltalán a kérdést? arra meg aztán végképp senki,hogy válaszoljatok is rá....Minek kell válaszolni,ha fáraszt és idegesít?Én azt tanácsolnám,hogy nem kell válaszolni ha fárasztó ,pláne nem olyan válaszokat írni ami sérti a kérdezőt!!!

Mindenki foglalkozzon a saját dolgával és lelkével valamint tartsa tiszteletben ember társát!!!

2015. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!