Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hogy egy angyal volt?

Lehet hogy egy angyal volt?

Figyelt kérdés
Este feküdtem az ágyamban és zenét hallgattam, az ablakon kiláttam, és megláttam a felhőben egy arcot! De nem az a tipikus, kesze-kusza felhő, amiből kinéz az agyaló ember valamit, hanem tényleg egy arc! Felugrottam, hogy lefotózzam, de mire fotóztam volna eltűnt!!

2015. jún. 9. 15:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a kérdező egy közönséges troll, ez azon is látszódik hogy milyen nagy flamewart robbantott ki.
2015. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ti jöttetek ide viccelődni, mért én lennék a troll ? Elkéne már húznotok innen, mert nem segítitek, romboltok itt!
2015. jún. 9. 21:14
 13/19 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam hogy biztosan az vagy csak úgy tűnik ebből a nagy flamewarból.
2015. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Még gyógyszerek mellékhatása nélkül is létezik pld. hallucináció. (Amikor "ucinálsz" , mintha látnál , hallanál vmit , ami nincs. Pocsék dolog , ismerem.)

Elég , ha élénkebb a fantáziád , az szintén csodákra képes.

Vagy ha piás voltál , belőtted magad , szintén nem lehetetlen

2015. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az első verzió, ha meg nem kitudja . . .
2015. júl. 2. 21:54
 16/19 anonim ***** válasza:
Az ördögöd volt...az angyalod képében. Ne mérgelődj , a fotón saját magad láttad volna...így nem maradtál le semmiről : irány a tükör , Kukk bele!
2015. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Bolond vagy!
2015. júl. 3. 21:18
 18/19 A kérdező kommentje:
Az első kommented alapján normálisabbnak gondoltalak . .
2015. júl. 3. 21:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan szemeket látok a felhokben napi szinten. Sokszor olyan mintha figyelne... Lehet h angyalt láttál én nem tartom kizártnak
2015. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!