Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetek vámpír?

Hogyan lehetek vámpír?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az vagy szívod anyàdék vérét.Gondolom.
2015. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
2015. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2015. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem ne írj, mert nem írok vissza, de én is vámpír vagyok. A más nyakán élősködő fajta.

Senki ne írjon nekem, mondom senki! A denevérember a nyomban van, mert elraboltam a barátnőjét. Szeretnék vele kettesben lenni, de nem kell rosszra gondolni.

2015. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Deggial írta jól! :D Nem a legegyszerűbb kánitává válni, mert alapból veszély forrás vagy a többi vámpírra nézve. Szóval nem csinálnak csak úgy valakiből vámpírt.


De van egy egyszerűbb megoldásom is! Ezt a könyvet megveszed. (vagy letorrentezed valahonnan)

[link]


- Első lépésben elolvasod a könyvet. A mitológiát.


- Fénymásolsz egy karakterlapot, kitöltöd a karakter generálási útmutató szerint. Választat vámpír klánt, elosztogatod a pontokat a karakter alkotásnál.


- Ráveszed a haverokat, barátnőket hogy olvassák el ők is, és írjanak kalandot hozzá, vásároljatok tíz oldalú dobókockákat és készítsenek ők is karaktereket. Ha ez maceráns akkor a fecbookon keresel egy szerepjáték csoportot.


- Leöltök az asztal körül és mehet a vámpírkodás!


Jó szórakozást! :)

2015. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Te jól vagy?

Edward, Te vagy az?

2015. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 bestest ***** válasza:
Csak egyféleképpen lehetsz vámpír: ne fürgyé le.
2015. máj. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Vámpírvért iszol, aztán megölöd magad. Én is így csináltam, é most vámpír vagyok.
2015. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Menjél színésznek!
2015. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!