Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik vámpír? 😅 Bunkók kerüljenek! 😁

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 22:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

10:

Én nem hiszek semmiben, nem vagyok vallásos, ateista vagyok. Hogy jön ide a hit?

2015. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Örülök annak, hogy az emberekből a maradék hit is kiveszett az ilyen dolgok szempontjából. Sok-sok lény menekül így meg egy kis "vasvillázástól".
2015. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Az ateizmus is vallás,attól még hogy nem úgy hívják.Ők a materializmusban hisznek.Akkor is ha nem mondják :) De ezzel nem akarok senkit bántani.
2015. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Yuri777 :

Nem hiszek a materializmusban sem, meg Isten nem létében sem. Amit te mondasz, azt erős ateizmusnak nevezik, én viszont úgynevezett gyenge ateista vagyok, vagyis nem hiszek a természetfölöttiben, de a nem létezésében sem hiszek, mivel nyilván egyikre sincsen bizonyítékom.


De a vámpíroknak egyszerűen semmi köze a természetfölöttihez, mivel egy genetikai rendellenességről van szó.

2015. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Sztm leteznek vampirok:)
2015. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

Sinter vagy?


[link]

2015. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 fairi1 ***** válasza:

64%

nem kell az emberek alá adni a lovat.

"De a vámpíroknak egyszerűen semmi köze a természetfölöttihez, mivel egy genetikai rendellenességről van szó."

rengetegféle vérképzéssel kapcsolatos betegség van,de egyiket se vérívással, hanem legfeljebb vérátömlesztéssel kezelik.


Attól hogy valami vérképzéssel kapcsolatos betegséged van nem tudod a lenyelt vért hasznosítani, mert gyomorsav elég hamar szétszedi a vértesteket.

Vérívás vasmérgezést tud okozni,2-3 liter vér elfogyasztása komoly gondokat okozhat.


ha vashiányban szenvedsz akkor van sokkal jobb vasforrás is,de ekkor ehető állati vér is.


Egész rejtőzködésnek nincs is értelme, ha genetikai betegség akkor orvosi ellátást igénybe vehetik, mint teszi milliónyi ember.

És genetikai betegség nem fog adni neked semmiféle képességet vagy erőt.Maradsz ember aki beteg.


Előadott fantasy ezer sebből vérzik,még B kategóriás fimre se elég.

2015. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!