Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik vámpír? 😅 Bunkók kerüljenek! 😁

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 22:36
1 2
 1/17 Ozmium42 ***** válasza:
76%
Létezik egy, a bátonyi köpködő vámpír, egy foga van elől, azt is tombolán nyerte. Állítólag már meg is halt, úgyhogy most már igazi paranormális vámpír.
2015. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja én vagyok az egyfogú vámpír :Đ
2015. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Voltak, de az utolsót egy zombie megette
2015. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha neked bunkóság, hogy ideírom, hogy NEM, akkor vedd úgy, hogy inkább nem írtam semmit. Na csá :)
2015. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedi, bátorkodom megosztani Önnel a véleményemet: nem léteznek vámpírok. Remélem, ez nem volt bunkó :)
2015. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%

Léteznek, de érdekükben áll, hogy ne tudjanak róluk. A közhiedelemmel ellentétben ez nem egy fertőző "betegség", hanem genetikai eredetű, tehát az áldozatok nem változnak vámpírrá meg ilyesmi, viszont bizonyos fehérjék hiánya miatt a vámpíroknak idegen vért kell fogyasztaniuk, mert különben fokozatosan elgyengülnek, és végül meghalnak. A genetikai eredet ellenére általában csak kamaszkorban, vagy felnőttkorban alakul ki.


Természetesen a vámpírok képesek felismerni is egymást, szagról, így titkos szervezeteik is létrejöttek. A legfontosabb szervezetük az IVHO, azaz International Vampire Healthcare Organization, melynek tagjai világszerte beépülnek az egészségügyi ellátórendszerbe, három fő céllal, az egyik, hogy könnyebben vérhez jussanak, a másik, hogy megtalálják azokat, akik a tüneteik alapján vámpírok, csak még nem tudnak róla, a harmadik, hogy eltussolják a vámpírokhoz köthető haláleseteket (akár az áldozatokét, akár az időben vérhez nem jutott vámpírokét).


Állítólag a bűnüldözési szervekbe is beépült egy vámpír szervezet, de erről csak pletykákat hallottam.

2015. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsó válaszát olvasva már értem, miért tart itt ez az ország.
2015. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

7-es vagyok.


Hozzáteszem még, hogy a legtöbb vámpíros sztori magja valójában dezinformáció a vámpír szervezetek részéről, ugyanis legkönnyebben úgy lehet titokban tartani a vámpírok létezését, ha irreális sztorikat találunk ki róluk. Az ilyen megharapja, és akkor ő is vámpírrá változik, vagy az ezüst, hagyma, meg hasonló ostobaságok miatt válik nevetségessé az egész, így persze annak sem fog senki sem hinni, aki az igazat írja le. Hozzáteszem, a megharapja, és kiszívja a vérét is egy hülyeség, hiszen attól, hogy valaki vámpír, még nincsenek élesebb vagy nagyobb fogai az átlagnál, nyilván ha egy vámpír vért akar szerezni, akkor eszközöket is használ, sőt manapság élnek vámpírok, akik soha senkit sem öltek meg, helyette a vérellátó rendszeren keresztül szereztek vért.


8:

Miért is?

2015. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

"Miért is?"

Mert szavazhatnak olyan emberek, akik ilyesmikben hisznek.

2015. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!