Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet úgy szellemet idézni...

Lehet úgy szellemet idézni ahogy a quija filmben volt? (privátba)

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Veszel hozzá táblát és már mehet is a privát idézés!
2015. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a szellemre gondoltam hanem arra hogy privátba irtok mert vannak emberek akik nem szeretnék közösbe írni... és akkor aki akarja az csak nekem küldi :D de am kösz a választ :D
2015. febr. 21. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne szögezd le, hogy privátba küldjenek választ, mert lehet, hogy a válaszra mi is kiváncsiak vagyunk. Ha nyiltan kiiriod a kérdésedet, légyszives, válaszokkat NE CSAK PRIVÁTBA!! kérj. Ezolyan, mintha szégyenlenéd a kérdésedre adott válaszokat. Régota tagja vagyok a Gyakorinak, de ilyet nem tudom,mikor láttam utoljára. A kérdésedre válaszolva, lehet, de az sok mindentől függ...
2015. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem jól tennéd, ha nem akarnál szellemet idézni. Olyan következményei lehetnek, amit nem látsz előre és ezt tapasztalatból mondom: súlyosan megromlottak családi kapcsolatok, gyűlölködés lett a következménye.

A szellemvilág felett az Alkotó áll, Őt keresd - ez a javaslatom.

2015. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia lehet,de jól gondold meg mibe akarsz belekeveredni.

Tapasztalatból mondom.

2015. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtsük el egy pillanatra, hogy 2015-öt írunk, és ez már nem a középkor. Higgyük el egy pillanatra, hogy léteznek szellemek. Mi a matyómintás nyuszibogyót akarnál tőlük? Segítséget? Neki is megvan a maguk baja, nem a te kívánságaidat fogják lesni.
2015. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szotymag válasza:

Heló!


Miquel jól írta, ez nem a középkor. Viszont amivel már nem értek egyet, az maga a szellemesdi. Szerintetek komolyan léteznek ezek a valamik? Mi a szellem? A halál után megmaradt emberi tudat valami alaktalan formában? A halál után nincs tudat. Akkor sincs amikor elájulsz, csak sötétség van. Ez egész egyszerűen nem létezik.

Aki meg "tapasztalt" ilyesmit szeánsz közben az egész egyszerűen annyira beleélte magát, túlpörgette az agyát, a szervezetét, hogy beképzelte magának. Az agy irányít mindent.


Az egész téma kb azon szinten van mint JFK ügyénél a "mágikus golyó".

2015. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát Szotymag tévedsz. Nem tudom, hogy szellemek vagy sem, de valami van az biztos. Szeánszoztunk szombat délben, erős napsütésben, otthon nálunk, ahol az asztal minden oldalról remekül látható volt, megvizsgáltuk a 3 lábú asztalkát is minden oldalról - egyikünk sem hitt előtte az ilyesmiben - aztán jött a nagy pofára esés ! Egyikünk úgy megdöbbent, hogy napokig a sokk hatása alatt volt. Szóval hagyjuk a másvilágot, ne akarj kapcsolatba lépni más dimenziókkal, akár hiszel benne, akár nem.
2015. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!