Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » életre kelt a plüssöm? Szellem?

életre kelt a plüssöm? Szellem?

Figyelt kérdés

van egy plüss medvém amit első karácsonyomra kaptam. folyton ráfekszek valahogy. régen egy csomószor vágtam falhoz, ugráltam rajta meg minden. meg átdöftem rajta tollakat meg ceruzákat meg folyton leöntöttem.és kitépkedtem a tömését. és mostanában egyre többször van vele rémálmom, hogy anyámmal a temetőben vagyok. és a medve meg akar ölni. meg hogy a medve egy zombi. meg áthajtott rajtam. meg feldarabolt. meg elgázolt. és van hogy az ágyamon hagyom és később megyek vissza és az ágynak teljesen a másik felén. vagy a földön van. és kipróbáltam hogy bezártam az ajtóm és amikor suliból visszaértem akkor mentem be a szobámba lerakni a táskát és megint a földön volt.

és egyre többször szinte már minden nap van vele rémálmom. az egyik barátom azt mondta szabaduljak meg a medvétől. ja és ez a medve egyedi . az egész világon egy van belőle mert első karácsonyomra külön készítették nekem anyukám barátai aki ilyenek készítésével foglalkozik. tudom hülyén hangzik de nem értem hogy bír magától elmozdulni. nem értem miét álmodok vele ja és a szobámban kinyílnak a szekrények. magától bekapcsol a laptop vagy a telefonom. elindul magától a Hifi. rám esik az asztali lámpa. meg egy csomószor hallok suttogást, de értelmetlen.

mi a fr!nc ez?


2014. nov. 28. 15:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az anyudnak meséltél errõl a fantasztikus elmédrõl?
2014. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Oké, aki nem érti amit írok azt tudom sajnálni.

Oké, pedomaci? xD az kemény

2014. nov. 28. 20:09
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedo bizony! Szóval nem árt, ha sürgősen kiherélteted, mielőtt komolyabb kárt tenne benned!
2014. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Paranoia, üldözési mánia, bűntudat. De nem szellem.
2014. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ez csak egy lény lehet!Ez a ritka Észak magyarországi plüssmedveember!
2014. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hasonló szellem szállhatta meg mit Annabelt.
2014. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
89%

Nevettek de Annabell is igaz történeten alapuló film...

Szerintem bánd meg amit tettél vele persze valamivel kapcsolatba kell állnia ennek a jelenségnek csakúgy nem szórakoznak a maciddal és nem a macid szórakozik csak őt használják mert tudják az emlékeidből hogy miket tettél vele.(Bánd meg egyszer aztán ne is figyelj rá)Ha nem szünnek meg ezek a dolgok és hívnék szakembert a helyedbe.

2014. nov. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!