Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a gondolatmenetrol? (szerintem kicsit. Furcsa)

Figyelt kérdés

"Az osi Isten elbocsajtotta a Gonoszt a bolygojarol es igy a Gonosznak kellett talalnia egy elheto bolygot ahol fennt tud maradni, a Gonosz talat egy ilyen bolygot a "Foldet" es ott megteremtette az "embert" de az "embernek" kellett taplalek es igy lettek az "allatok" es a "novenyek". Ugy tervezi hogy amint eleg sokan lesznek az "emberek" es elegge fejlettek lesznek akkor bosszut all az osi Istenen az "emberek" segitsegevel. De maga a Gonosz ma is koztunk el, es iranyit anelkul hogy barki tudna, itt van es figyel, nehogy kideruljon. Senki sem tudja a Gonosznak milyen alakja van, milyen alakban szokott megjelenni, lehet nincs is neki kulon alakja, de O itt van, es mindent O iranyit, az "emberek" nem tudjak Ot legyozni, tul gyengek meg a sok szerintuk szuper jo technologiaju fegyvereikkel sem, mert azt is a Gonosz teremtette.

O minden."


2014. júl. 26. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"O minden."


Remek. Akkor lehet a Gonoszhoz imádkozni, mint teremtőnkhöz?

2014. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség
2014. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Így értelmet nyert az egész! Le kell győzni a jót!

Imádkozzunk.

Mi ördögünk, ki vagy a pokolban,

Átkoztassék meg a te neved, jöjjön el a te háborúd, legyen meg a te gonoszságod, ahogy a pokolban, úgy a földön is.

Aki ezt kitalálta, annak rá kéne verni a fejére klumpával.

2014. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lionkind ***** válasza:
Csak furcsa? Ez enyhén szólva furcsa. Nagy hülyeség az egész.
2014. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

""Az osi Isten elbocsajtotta a Gonoszt a bolygojarol es igy a Gonosznak kellett talalnia egy elheto bolygot ahol fennt tud maradni, a Gonosz talat egy ilyen bolygot a "Foldet" es ott megteremtette az "embert" "


Szóval a nagy betűs Gonosznak pont ezek az életkörülmények kellenek? Miért?


"az "embernek" kellett taplalek es igy lettek az "allatok" es a "novenyek"."


Kivéve, hogy a bizonyíték azt mutatja, hogy az állatok és növények több millió évvel az ember előtt keletkeztek.

2014. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alaptalan, implauzibilis, bizonyíthatatlan, cáfolhatatlan.


NEm mondanám furcsának, inkább feleslegesnek.

2014. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem szóval a gonosz teremtett azért hogy bosszút álljunk istenen de a sátánt nem tudjuk legyőzni akkor hogy a p*csába győzzük le istent aki legyőzte a sátánt.Na le egyszerűsítem hogy felfogd isten<sátán<ember azaz hasztalanok lennénk-,-
2014. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez butaság :T

Inkább vissza kellene találnunk Istenhez..

2014. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha tudott állatot és növényt meg embert teremteni miért nem teremnett magának egy bolygót?
2014. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!