Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg idéztünk egy szellemet és...

H0tb0y kérdése:

Meg idéztünk egy szellemet és attol félek itt ragadt. Mit kell tenni ienkor? :S

Figyelt kérdés

Hétvégén egy haverommal szellemet idéztünk de nem tudtuk renedesen befejezni mert megzavartak :/ És úgy érzem vhogy itt maradt a szellem és vhogy hozzám "kötődött" :S Mert azóta naon furákat álmodok teljesen megfoghatatlan dolgokat meg néha úgy érzem mintha vki próbálna irányítani h ezt csináljam azt cisnáljam persze ellen tudom állni neki mert nem vok az ienekben kezdő de akk is nem jó érzés! Azt is próbáltam már h azt cisnáltam amit "mond" vagyis éreztet de többnyire azoknak a dolgoknak semmi értelme (pl. h öntsek vizet a földre meg ienek de ha megcisnálom akk sem történik semmi...). És szeretném ha eltűnne de ahogy én eddig próbáltam elűzni nem sikerült :( Az a legnagyob baj h azt sem tom pontosan h kicsoda de úgy érzem h egy idös nő és ez gáz :S

Ien esetben mit lehet tenni? Help pls.



2014. márc. 7. 09:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
többször csináltunk már iet és sose lett belöle baj :S csak most
2014. márc. 7. 18:10
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Pedig tudhattad volna,hogy baj lesz belőle,ha nem külditek vissza...

Az a legfontosabb,hogy vissza küldjétek!

De lehet,hogy nincs is szó szellemről,csak beképzeled ezeket a dolgokat,mert lehet,hogy megviselt ez a szellemidézés.

Vagy csak túlságosan megijedtél.

De ha ez továbbra is folytatódik,akkor (ezt most tényleg komolyan mondom,nem piszkálásból,meg hogy hülye vagy,de lehet,hogy ha segítene rajtad,akkor már nem lenne ez)menj el egy pszichológushoz.

2014. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg? Ugye tudod,hogy a hot azt jelenti hogy forró? Egyébként miért azt írd állandóan,hogy "ien"? Mit jelent ez egyáltalán?
2014. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tanulj meg angolul akk majd rá jössz h mit jelent...
2014. márc. 7. 22:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Folytassátok az idézést onnan ahol abba kellett hagynotok és küldjétek vissza. Tanulság: máskor körültekintőbben.
2014. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Megtalaltad kérdésedre a választ?
2014. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!