Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg idéztünk egy szellemet és...

H0tb0y kérdése:

Meg idéztünk egy szellemet és attol félek itt ragadt. Mit kell tenni ienkor? :S

Figyelt kérdés

Hétvégén egy haverommal szellemet idéztünk de nem tudtuk renedesen befejezni mert megzavartak :/ És úgy érzem vhogy itt maradt a szellem és vhogy hozzám "kötődött" :S Mert azóta naon furákat álmodok teljesen megfoghatatlan dolgokat meg néha úgy érzem mintha vki próbálna irányítani h ezt csináljam azt cisnáljam persze ellen tudom állni neki mert nem vok az ienekben kezdő de akk is nem jó érzés! Azt is próbáltam már h azt cisnáltam amit "mond" vagyis éreztet de többnyire azoknak a dolgoknak semmi értelme (pl. h öntsek vizet a földre meg ienek de ha megcisnálom akk sem történik semmi...). És szeretném ha eltűnne de ahogy én eddig próbáltam elűzni nem sikerült :( Az a legnagyob baj h azt sem tom pontosan h kicsoda de úgy érzem h egy idös nő és ez gáz :S

Ien esetben mit lehet tenni? Help pls.



2014. márc. 7. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És mi ebből a tanulság? : mindennek meg van a maga helye. A szellemnek a túlvilágon, nekünk itt. Nem kell bolygatni őket, és nem lesz ilyen. Egyébként nem tudom mit tegyél, halottlátó esetleg, vagy kérdezz meg egy papot. Ő lehet tud segíteni... :)
2014. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
#1 Neki nem papot kell hívni nem, hanem pszichológust a Doktor bácsi meggyógyítja a kérdezőt vagy reméljük.
2014. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Hívni kell az Érmelléki Kuglófembert, ő elviszi a szellemet majd és jól megeszi!
2014. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A pap nem rossz ötlet csak reméltem hátha vhogy "házilag" is meg lehet oldani :(


A pszihologus tudtommal nem foglalkozik szellem üzéssel! Ien válaszokat nem kérek! Kuglofembert se!

2014. márc. 7. 11:58
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Kis butus a pszichológus nem a szellemnek kell bár: neki sem ártana egy mármint a szellemnek neked próbálok segíteni Ms.nagy kérdező a pszichológus árthat neked csak segíteni akar most légyszíves nyugodj meg, amíg oda ér a pszichológus kolléga nem kell félned majd kapsz egy fehér zubbonyt és hozzá pár adag gyógyszert nem kell félni a zubbonytól sztem nagyon pofás kis ruci NOne félj kollégám már úton van Ms.nagy szméagol... http://www.youtube.com/watch?v=lVWLJEuRG68
2014. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
A Kuglófember pedig nagyon finom, azt kérhetnél.
2014. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Valszeg rajtadmaradt a szellem, meg is érdemled 100%-osan, remélem a xart is kiijeszti belőled majd.
2014. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi bajod van az "ilyen" szóval, kedves melegfiú?
2014. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a helyesírási szótárt, az majd elűzi
2014. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem vok meleg -.-
2014. márc. 7. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!