Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Chupacabra, Mojember és...

Chupacabra, Mojember és társai egy párhuzamos univerzumból jönnek?

Figyelt kérdés

Állítólag 36 különböző valóságsík létezik, és mindegyiken ugyanolyan meggyőződéssel játsszák az "egyetlen" élet nevű játszmát, mint mi itt. És persze azok is mi vagyunk, csak más felállásban...


[link]


[link]


2014. febr. 13. 18:49
1 2
 11/14 anonim válasza:
ÉN mondok ojan lényeket amit láttam: slenderman, rake, mojember......és még vagy 100 atr kérditek vannak e társa? A legtöbb ijen lény utálja egymást, de van akinek van társa: pl: slenderman, chucki baba. Ha kellene ijenekkel kapcsolatos kérdés, privát üzenetet írjatok
2014. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csabamester: Kérlek, mondd, hogy ezt csak hülyéskedésből írtad(legalább is a hejesí rásodbó erre következtetek).
2014. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 zsiroka válasza:
Én koMOLYan mondom, annyira jót röhögtem a Molyemberen, hogy azóta sem tudom abbahagyni, pedig nem szoktam ám vihorászni:-) Köszönöm, széppé tettétek az estémet.
2014. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ebben az univerzumban nem fejlődhettek ki a földön vagy idetelepítették az ufók. Ennél reálisabb párhuzamos világot feltételezni ?
2014. aug. 16. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!