Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek ezek?

Szerintetek léteznek ezek?

Figyelt kérdés
Badacsonyi görényember,yeti loch ness i szörny és chupacabra valamint a fanyűvő???????

2013. nov. 3. 13:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
Este volt a tv-ben hogy a fanyűvő valójában, egy öreg bácsi akit így becéznek.
2013. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 DarkLantern ***** válasza:
100%

Persze hogy léteznek, péntekenként szoktunk összejönni pókerezni, nessi mindig csal mert egy sunyi kis dög, a fanyűvő meg összejött a görényemberrel.

Ja én a Chupakabra voltam

2013. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kösz 1. válasziró . NEKED IS 2 ES FELDOBTAD A NAPOM!!!
2013. nov. 3. 13:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem léteznek. Ennyi!
2013. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bukor Peti ***** válasza:
szerintem nagyon is léteznek.
2013. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a fanyűvőt megtalálták már bocsánat.

ott van a bejegyzés alján a videó , de érdemes elolvasni a szöveget is

[link]

2013. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm ez érdekes
2013. nov. 3. 20:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is léteznek
2013. nov. 3. 20:14
 9/13 anonim ***** válasza:

a yeti igencsak valószínű, mert az első észlelés nagyon is hihető emberhez kötődik. Tibetben rengeteg a felfedezetlen, lakatlan régió, tele barlangokkal, nagyon magas hegységekkel, ismeretlen befagyott tavakkal. tele titkokkal. és a yeti elég intelligens hogy elbújjon. olykor szem elé kerül, csak ritkán, ezért van ilyen kevés szemtanú.

a loch ness tó elég hideg és zavaros, és ugye egy populáció fennmaradására minimum 50 egyed kéne, ehhez viszont ott nincs elég taáplálék. lehet, hogy felúszik valami ismeretlen olykor a tengerből, de a folyó ahol feltudna úszni, néhány helyen viszont alig pár méter

mély... ott nem maradhatna észrevétlen, ha valóban olyan nagy méretű. meg össze is keverhetik mindenfélével, érdekes, hogy Skóciában 5 tóból jönnek folyton észlelések, és csak ennek az 5 tónak van a partján valamilyen fa (nem tudom milyen, talán valamilyen tölgyfa és onnan könnyen bekerülnek valahogyan olyan anyagok, amivel összekeverik . szonárral viszont készítettek már

pár érdekes képet.

a chupacabra állítólag rémhír. az ott élő állatok betegek lesznek, majd elpusztulnak, és a gazdák meg lusták kideríteni a valódi okot és erre fogják. a természet, lebontók képes pár óra alatt az elpusztult állatokat olyanná "varázsolják" mintha sebészi pontossággal eltávolították volna a testrészeit. de lehet hogy amerikai kísérlet laborból kiszökött állat, ott valamelyik szigeten van is egy labor. de lehet felfedezetlen állatfaj vagy ufó is vagy valami teljesen más. a fanyűvő badaxsonyi görényember duó sztem fantázialény, bár ki tudja

a yetiben hiszek meg az óriás lajhárban, erszényes farkasban pl., de a loch nessbe chupacabrába kevésbé

2013. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Risszaa válasza:
yeti,loch ness is zörny, csupakabar...ki tudja hisz elég nagy a világ nem tudjahtjuk h mikélnek ezzen a helyen
2013. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!