Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi is pontosan a Chupacabra?

Mi is pontosan a Chupacabra?

Figyelt kérdés
Eléggé érdekel ez a Chupakabra nevű lény.Olvastam mar rola, csak nem kulonosebben hiszem el hogy ez egy ruhes prerifarkas lenne, mert akarhanyszor elkapnak egy ilyet (ami egyre gyakoribb) ugyanugy folyttatodik a kecskek es mas haziallatok rejtelyes elpsztulasa. Mar kb. .200 Chupakabranak velt allatot elkaptak, de ugyanugy keresik még... Ez furcsa, nem? Hiszen ha elkaptak akkor miert keresik meg mindig, es miert Chupakabra neven? Hiszen ha egy ruhes allat lenne akkor nem Chupakabra neven keresnek... Lehet hogy csak azert foglyak ruhes allatra, hogy megnyugtassak az embereket? (Ekezetekert bocsi)
2012. máj. 21. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az űrlények házikedvenci.


A Földön azért terjedt el mert néhány megszökött egy űrhajóról.


Egyébként így néz ki:


[link]

2012. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

*


házikedvencei

2012. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt a képet láttam már. Van egy könyvem ami a Chupacabraról szól, abban bennevan.
2012. máj. 21. 17:15
 4/15 anonim válasza:
85%

Fluor Tomi pingvinjelmezbe + Győzike zebraruhába keveréke

nagyon ijesztő

2012. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"200 Chupakabranak velt allatot elkaptak"

Vélni bármit lehet bárminek, még egy lesoványodott kutyát is. Chupacabra nem létezik.

2012. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A chupacabra egy génhibás kutyaféle. A génhibája miatt nem nő szőre, ugyanúgy, mint mondjuk a szfinx macskánál, vagy a kínai kopaszkutyánál. Ennyi, semmi földönkívüli és csoda nem rejlik a történetben. De bizonyított tény, hogy létezik, ez már nem vita tárgya, mint Nessie, vagy a havasi yeti. Van és kész.

Az, hogy már sokat elkaptak, mégis valami lopja az állatokat: a rókát, a nyestet és a görényt is írtogatják, mégis vannak és elviszik a jószágokat. Vagy írtsák ki a komplett fajt? Nem meredek ez egy kicsit?

2012. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 x) ***** válasza:

Láttam róla egy filmet nemrégen. A chupacabra igazából nem a lény neve, annyit tesz kecskeszívó. (mert hogy a parasztok kecskéit mészárolta le. Egyébként nem egyetlen lényről van szó, a világ minden pontján találtak már ilyen szőrtelen lényeket.

A filmben amit láttam megvizsgáltak egy ilyen egyedet (egy autóval ütötték el és bevitték egy központba megvizsgálni) és génvizsgálat után kiderült hogy a legtöbb génjük a farkasokéhoz hasonlít, a prérifarkas és a szürkefarkas hibridje. Szóval lényegében egy genetikai mutáció. Az emberektől gyakorlatilag egyáltalán nem tart.

2012. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az utolsóra szavazok!

Én is láttam azt a filmet!

2012. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Valami filmet én is láttam erről, de abban 2 nő is beszámolt a találkozásról, és elég jó fejnek írták le ezt a lényt :D no comment

Lehet ebben a hibrides, génmanipulált farkas dologban igazság.

2012. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
a 6. valaszolo jol mondta,lattam a National Geografic-on egy adast,ahol ugyanezt deritettek ki :)
2012. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!