Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért jelenik meg mindenki...

Miért jelenik meg mindenki álmában ugyanaz a férfi és ad életvezetési tanácsokat?

Figyelt kérdés

Több ezer ember álmában szerepelt már a rejtélyes férfi arca. A világ minden tájáról jelezték, mégsem tudja senki, hogy ki ez


A férfi gyakran adott tanácsokat magánélettel kapcsolatban, annak ellenére, hogy az álmodó szerint soha életében nem találkozott a férfival, de még hozzá hasonló arcúval sem. Te is láttad már?


[link]


2014. febr. 4. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És ami a legzseniálisabb az egészben, hogy olyan különleges fejet rajzoltak neki, aminek egy részletéről is lehet korábbi álmokra asszociálni..
2014. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én is találkoztam vele álmomban és tanácsokat adott. Azt olvastam, hogy ez elrktromog gépekkel létrehozott agykontroll, azaz mind machinnel lehet ilyet létrehozni, miszerint a saját arcod látja az ember álmába és beszélgetni tudtok, de miközben ő álmodik- Amit mondasz neki az megjegyzi és beépül a tudatalattijába


"Így van, ahogy előttem írták :) "


Igen, de az előtted író elmondta, hogy ő is látta álmában és beszéltek.


"Én álmodtam erről az emberről, csak éppen 34 évvel ezelőtt. Visszatérő álom volt"


Nagyon régen megjelenik az emberek álmában, még pc-sem volt akkor, net se


# 7/11 Hibás a téveszméd, pont mert már akkor álmodtak róla mikor még PC-se, net se volt

2014. febr. 7. 14:45
 13/14 anonim ***** válasza:

én vagyok az előttem írtákos:D nem feltétlenül az egyel előttire gondoltam...

másik. Hogy kevered ide a pc-t?? Ez az arc bevallottan marketingfogás, valaki kitalálta a sztorit, érted??

És ahogy a második válaszomban írtam, az arca karakteres jellege miatt könnyű felismerni egy részletét, és az egész általad álmodott másik arcot ilyenné tenni. Hallottál már arról, hogy amennyiben valaki elhisz valamilyen állítást, az ezzel kapcsolatos emlékei is megváltozhatnak? Olvass utána. Főleg egy 30 évvel ezelőtti álomnál..:D

2014. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mustafa33 ***** válasza:
Nálunk ez a pofa kukázik.
2014. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!