Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért jelenik meg mindenki...

Miért jelenik meg mindenki álmában ugyanaz a férfi és ad életvezetési tanácsokat?

Figyelt kérdés

Több ezer ember álmában szerepelt már a rejtélyes férfi arca. A világ minden tájáról jelezték, mégsem tudja senki, hogy ki ez


A férfi gyakran adott tanácsokat magánélettel kapcsolatban, annak ellenére, hogy az álmodó szerint soha életében nem találkozott a férfival, de még hozzá hasonló arcúval sem. Te is láttad már?


[link]


2014. febr. 4. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez Adam Sandler! :D
2014. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem még nem adott tanácsot.
2014. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a férfi! Ha valaki nem azt teszi amit mondok, akkor a pöckönrúgom!!!
2014. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

22:39


Csak szeretnéd!:):)

2014. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez egy HOAX:

[link]

Egy bizonyos Andrea Natella nevű szociológus és marketinges készítette az erről szóló eredeti weboldalt, a célja pedig egy gerilla marketing reklámokkal kapcsolatos kutatás.

2014. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kizárt hogy átverés ! Ma az a divat mindenre ráfogják ezt. DE+ én is álmodtam erről és sokan álmodtak


Mi lehet magyarázat?

2014. febr. 5. 06:55
 7/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyettlen, aki elélvezési tanácsokat ovasott? :l

A kérdésedre válaszolva szerintem tömeghisztéria. Elképzelhető, hogy valaki valóban álmodott vele, netalán többször is. Az illető aztán feltette egy, a GYK-hoz hasonlító oldalra a kérdést: Más is álmodott már ilyent? Persze a sok unatkozó homo sapiens azonnal lecsapott rá. Nem tudom miért, talán, mert láttak benne fantáziát. Tehát páran jelentkeznek ,akik szintén "álmodtak" az álmodásról a férfival. Minden ki mindig ki akar tűnni egy kicsit a többiek közül. Mi van, ha akkor, és ott ezt a módszert választották? Tehát egyre több és több fószer bizonygatja, hogy BoB-bal (hadd nevezzem ígí) álmodott. Néhányan már maguk is elhiszik. Aztán páran látják BoB fantomképét, és a trend miatt ők is vele álmodnak. Mint egy nagy járvány. Mindenki különleges akar lenni, h BoB-bal álmodik.

Ok, tegyük fel, hogy nem kamu. De ha összeszámolnánk, hogy hány ember álmodik egyes személyekkel, álkatokkal, tárgyakkal (pl. Obama, macskák, dildó), akkor elég érdekes számot kapnánk.

Magánéleti tanácsok. Lehet, hogy egy pszichopata pszichológus, aki miután kivesézte áldozatátm, hipnotizálja, mire az azt fogja hinni, h az egészet csak álmodta.

2014. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"hipnotizálja"

Olyankor mi történik?

2014. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fura, és amit írok, az nem vicc. Én álmodtam erről az emberről, csak éppen 34 évvel ezelőtt. Visszatérő álom volt.De nem adott életvezetés tzanácsokat, én kerestem meg őt, hogy válaszoljon egy kérdésemre.De mindig felébredtem, mielőtt válaszolt volna... Tutira ő volt az.
2014. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták :) Ez a faszi "this man" névre hallgat, egy marketingfogás volt. Állítólag film is készült belőle
2014. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!