Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Régébben sokat álmodtam azt...

Régébben sokat álmodtam azt hogy zuhanok, de sosem értem földet vagy mindig ugyanaz a férfi aki egyébként a kepzeletem szüleménye mert nem iismerem elkap. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet majdnem mindenki álmodott már. Mármint a zuhanós részt. Nézd meg a google-ben az álmos könyvet és ott a zuhanást. Meg lesz minden.
2013. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zuhanós álmainkat egyes vélemények szerint még a majomősöktől hoztuk magunkkal.
2013. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] fordíttasd le google-lal és olvasd el . 100 000 ember látta már és senki nem tudja ki a csuda ez. Nem ő volt az álmodban???
2013. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az arcát sosem lattam
2013. dec. 21. 21:18
 5/5 anonim válasza:

Sok gyerek álmodig arról hogy zuhan, amíg a gyerek, gyerek marad addig álmodja ezt,én nekem már nincs, 3 éve utoljára 13 évesen volt. Mikor megszületsz a lelked lezuhan a testedbe mert eddig az anyukád hasában voltál, az álmodban sok minden megtörténik.

Szóval a zuhanás az a lelked ahogy lezuhan a testedbe. De a férfiről nem tudok semmit.

Viszont hallatom olyat hogy sok kicsi gyerek emlékszik a régi életére egy bizonyos korig,és az egyik gyerek arra emlékszik hogy egy fehér szobában voltak sok egykorú gyerekkel és egy férfi volt ott és megkérdezte hogy melyik anyukát szeretnéd hogy az anyukád legyen, és ő választott. Lehet hogy neked ez álomba visszatért.

2014. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!