Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kopogó szellem? Azok válaszát...

Kopogó szellem? Azok válaszát várom, kik hisznek a természetfelettiben!

Figyelt kérdés
A hajnali órákban, általában 3 körül kopogásra ébredek fel! Két határozott, erőteljes kopogásról van szó! Nem tudom a hangot mihez kötni, mivel közvetlen az ébredés után lép fel, így azt nem tudom eldönteni, hogy álmodtam, avagy valós zörej! Ebben csak az a baj, hogy egyre többször hallom! Nem álmodhatom ugyanazt egy hétig...És ez a félelem mellett, idegesítő is!
2013. nov. 22. 18:57
 1/6 anonim válasza:
68%
A párom telefonja csinálja ezt, mikor üzenete jön. Néha frászt kapok...
2013. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Azok válaszát várom, kik hisznek a természetfelettiben!"


Én nem hiszek a természetfelettiben, így akkor nem is írom le neked, hogy mitől szokott ilyen lenni az esetek kb. 90%-ában. Várj csak az ezos válaszokra, hátha még valami pszichés betegségbe is beleesel majd a válaszoktól, amik majd csak jól összezavarnak, és a félelmeidet fogják erősíteni.

2013. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Információ Kapitány ***** válasza:

Komolyan, és szellem világot nem kizáró hozzáállással:


Mégis milyen unalmas lehet minden éjszaka ellebegni az ajtódhoz és kopogtatni?


Ha meg akarna ölni (mármint ha tudna, mármint ha létezne) megtette volna.


Miért áll egy szellem érdekében, hogy ajtón kopogjon, csapkodja a konyhaszekrény ajtót és módszeresen leverje a lábasokat?


Rosszgyerek, esetleg rosszul lát, részeg?

2013. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is alkohol lehet a dologban.

Utban a kerdezo hazahoz megallt a szellem a krimoban, betankolt katonasan, odaert a hazhoz es nem talalta a csengot, kopogni kezdett szerencsetlen.

Mindennapos eset az ilyen.

2013. nov. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem tudom eldönteni, hogy álmodtam, avagy valós zörej!"

Mindezek ellenére: "Azok válaszát várom, kik hisznek a természetfelettiben!"

Na, itt feladom.

2013. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges,hogy kopogó szellem,de ha egyáltalán igaz ez a történet,és nem csak unatkoztál,akkor tényleg lehet,hogy szellem van nálad....De viszont lehet,hogy van rá egy logikus magyarázat.Először mindig ki kell zárni a szellemeket,és keresni kell egy logikus magyarázatot.Ha nincs,akkor már elfogadható az a tény,hogy szellem van a házban.És amint írtad,eléggé zavaró.Ilyenkor hívni kell egy szakértőt,mert a kopogó szellemek a legagresszívabbak,és a félelemből táplálkoznak!De nem szerettelek volna megijeszteni,csak ez az igazság,és az eddigi válaszokból ítélve,nem nagyon kaptál normális választ,bocs....

2014. jan. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!