Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek farkasember vagyok?

Szerintetek farkasember vagyok?

Figyelt kérdés
Jó a hallások, a szaglásom, és a látásom is. Ez pár hónapja kezdődött. És tudom hogy hülyén hangzik de ha sötétben vagyok belenézek a tükörbe világit a szemem. Szerintetek? Pls válaszoljatok.

2013. nov. 10. 14:42
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
amúgy 13 vagyok...
2013. nov. 10. 18:38
 42/51 anonim ***** válasza:
Akkor jól tippeltem.
2013. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 DarkLantern ***** válasza:

Egyetértek a # 3-as válaszolóval. Ha az vagy megtalálunk, a csahosok falkáit már megtizedeltük, hamarosan mindnek vége lesz, és lezárhatjuk a háborút.

Am félre téve a trollkodást: A jó hallás, szaglás, és látás elég tág fogalom, hallasz alacsony és vagy magas frekvenciákon? látsz az alap színskálán túl, pl.: ultra viola tartományban is? Kilométerekről megérzed pl.: a vér szagot? vagy más egyéb erős szagokat?

Na ugye hogy nem, túl sok twájglájgtot néztél, ennyi.

2013. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Az Underworld a legjobb film! Azt KÖTELEZŐ megnézni mindenkinek! Odavág de mint állat! Fú lehet holnap megnézem még 1X! És nem, nem kell félnetek én nem teszek fel ehhez hasonló kérdést! :D
2013. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
utolsó kössz épp filmet kerestem az estére :D én is megnézem még 1x az egész sorozatot (film sorozat)
2013. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
Attól , hogy a tükör előtt szuggerálod magadnak , hogy farkasember vagy , nem fog megjelenni Jákob a csillagszemű gázóraleolvasó és tesz magáévá , és nem csak azért mert beviszi a rendőr .
2013. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Mindenképpen!


Na jó, NEM.

"ha sötétben vagyok [... világit a szemem" Erről a Lugosi Bélás Drakula jutott az eszembe :D.

2013. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
Basszus, akkor én is az vagyok! :O Te nem vagy szőrös?!
2013. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:

a lehető legjobb fejlemény egy kérdésnél: hülye vitatkozik hülyével. Akár csak én..


Kérdező, alapjába véve ha farkasember lennél, akkor tudnánk a létezésükről és nem menne itt a "hiszünk vagy nem hiszünk benne, és aki nem azt hiszi, amit én/te/ő, akkor az mehet a lecsóba" , alapjába véve nem vagyok szkeptikus, se semmi, de nincs kézelfogható bizonyíték a farkasemberségre..


Küldj már egy képet a világító szemeidről ;)

2013. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Farkaslany! Azert az ugy erdekelne igy 2 ev utan hogy kit teptel eddig szet. Meghogy mennyire hiszel meg abban hogy farkasember vagy?
2015. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!