Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek farkasember vagyok?

Szerintetek farkasember vagyok?

Figyelt kérdés
Jó a hallások, a szaglásom, és a látásom is. Ez pár hónapja kezdődött. És tudom hogy hülyén hangzik de ha sötétben vagyok belenézek a tükörbe világit a szemem. Szerintetek? Pls válaszoljatok.

2013. nov. 10. 14:42
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Figyeljetek... Ha csak trollkodni jöttök ide húzzatok el a ...-ba mert itt ro*adtul nem vagyunk rátok kíváncsiak... Legalább vannak emberek akik felérik ésszel a kérdést és normálisan válaszolnak rá...
2013. nov. 10. 16:18
 22/51 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem vagy az.

(Ez a válasz elég normális volt?)

2013. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Figyi... Ezt fogd fel ésszel nem érdekel a véleményed és pont. Hiszek amiben hiszek, te is abban hiszel amiben hiszel, és ez így van rendjén. Felfogtad??
2013. nov. 10. 16:24
 24/51 Shai-Hulud ***** válasza:
Megkérdeztem, hogy az egyszerű "NEM" az elg normális váasz-e? Felfogtad?
2013. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Elolvastad? Mindenki másban hisz... Felfogtad?
2013. nov. 10. 16:29
 26/51 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésre normális választ vársz?

...

2013. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Igen képzeld normális választ várok. De ha nem vagy rá képes akkor tartsd meg magadnak...
2013. nov. 10. 16:36
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

16-nál nem lehetsz idősebb

illetve azt a kérdést tetted fel, idézem: szerintetek farkasember vagyok?

ez egy eldöntendő kérdés, vagyis vagy igen vagy nem válaszokat vársz, tehát, ha valaki azt írja, nem, akkor el kell fogadnod a válaszát, és nem fröcsögni, mint egy kocsiszótár...

ha meg csak az igen válaszokra vagy kíváncsi, minek tetted fel a kérdést?

2013. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Utolsó qr... jogos! De kérdező, oké megértelek kell valamiben hinni! Jó természetes! De ez olyan dolog, amit az ember a mesék és filmek miatt talált ki! NEM azért, hogy higgyen benne! De ez már brutális! Ha ilyen 1 átlag ember akkor egyáltalán hogy jutottunk még fel a levegőbe? Ez....butaság! Én most nem bántalak, de ne mondd, hogy nincs igazam, mert kikaparom azt a 2 szép világító szemed! :D Nem nemám csak viccűtem! Szóval gondolkozz el! Jah én meg hatalmasat ugrok helyből akkor most szöcske vagyok?
2013. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim válasza:
Húú Szöcske!nemfélsz,hogy a világitószemü Farokember elkap?mijá felgyün a Hold!!!
2013. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!