Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthattam az erkélyről?

Mit láthattam az erkélyről?

Figyelt kérdés

Kb. fél órája kinéztem az ablakon és valami egészen hihetetlent láttam, sötét volt már, a lámpák fénye világította meg a talajt, az ablakom nyitva volt. Meghallottam valami vékony üvöltést, vagy inkább sikításra emlékeztető hangot, gondoltam kinézek, sokat nem veszthetek vele, nem is vesztettem, mert valami olyat láttam aminek szerintem már nem itt lenne a helye.(kihalt) Az állat hozzávetőleg olyan magas lehetett, mint egy szamár vagy egy Emu (lsd. strucc féle madár csak kisebb.) Testét tollak borították, sötétben nem igen lehetett kivenni, de a tollai fehérek vagy szürkék lehettek, több feketés beütéssel. Először valami nagy testű madárra gondoltam,de amint jobban megnéztem láttam, hogy biztos nem az, először a feje formája fogott meg, hosszúkás és előre nyúló volt, láttam hogy tátogott az állkapcsával, benne mintha fogsor sorakozott volna.Közben halkan "mormogott". Így madár már fix, hogy nem lehetett, mivel annak csőre van. Két lábon állt a lábai hosszúak és izmosak voltak. Olyan volt a test tartása, mint a struccnak, csak ennek szárnyak helyett kezei, vagy mancsai voltak, aminek az alsó részén tollak sorakoztak. a karjai hosszú ujjakban végződtek, aminek végén valószínűleg karmok lehettek.

A farka, olyan volt mint a fürge gyíknak amint nap mint nap látok, de a farok is elég érdekes volt, mivel azon is hosszú tollak borultak le, hasonlóan mint a páva farktollai nyugalmi állapotban, csak rövidebbek , és kilátszott a gyíkszerű farok. Na jó, lehet hogy hülyén fogalmaztam meg, de csak 2-3 percig láttam, amíg el nem futott. Olyanok voltak a léptei, mint valami futómadárnak, csak kecsesebb, és közben a farkát is mozgatta, mint egy hüllő.

Összességében úgy nézett ki mint egy "gyíkmadár"

varánuszhoz hasonló felépítéssel, de tollas testtel., Görbe járással.

Strucc nem hiszem, hogy élne erre fele nagy testű madarak is alig vannak nem hogy óriásgyíkok. Esetlegesen dinoszaurusz sem lehetett, mivel azok pikkelyesek és kizárt, hogy életben maradott volna és pont itt. Kutya, ló ,szamár? Azok tudtommal nem járnak két lábon tollakkal? Lehet, hogy az éjszakai fény viccelt meg, mert elég furcsa volt és egyben ijesztő is.

Ilyen visítást, üvöltést mint amit produkált, soha életemben nem hallottam.

Mi a természet kínja lehetett ez?


2013. okt. 7. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igazán sorry Egy állatkisérlett szarul sült el
2013. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
úgy hangzik a leírás, mintha egy őshüllőt láttál volna
2013. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az őshüllők tollasak?
2013. okt. 7. 21:34
 4/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, én meg tizenvalahány évesen Pteroszauruszhoz hasonló lényt láttam repülni este.
2013. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan ezzel a tollas izével akarsz itt felvágni? Az előbb volt görényember is már, egy hete a sármelléki kuglófember a menő, valamelyik nap meg egy komplett angyal-hadosztályé volt a főszerep. Erre Te meg csak ezt a csontritkulásos pulykát tudod kitalálni? :D Hát röhög a vakbelem :D
2013. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Reszeg vagy, fekudj le!
2013. okt. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Engem, de psssszt! Nem tudják, hogy tudok gépelni...!
2013. okt. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Az őshüllők tollasak?"


Ha a dinoszauruszokra gondolsz, igen. Azoknak a többsége tollas volt.

[link]

2013. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

akkor lehet, hogy valami raptor félét láthattam?

Mondjuk kizárt, mert rég kihalt.

2013. okt. 8. 15:49
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mi lehetett? Az, hogy sok időd van, unatkozol és ráérsz ilyen litániákat írni a képzelgéseidről.


Már az asztrál lényes és az életre kelt penészes sztori is unalmas volt.

2013. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!