Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mit láthattam?

Szerintetek mit láthattam?

Figyelt kérdés
tegnap este mentem haza (kb. 9-kor), és amikor odaértem egy lámpához hirtelen elsuhant mellettem egy hosszúkás "valami" és mitha a két oldalán lett volna egy-egy hosszúkás szárny.... mi volt ez?

2013. aug. 16. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Denevér, vagy éjjeli lepke.
2013. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
szerintem nem denevér volt, mivel furcsa "rúd" alakú volt és mindkét "szárnya" a fejétől a farkáig tartott, és hullámzó mozgást végeztek.....az egész lény kb. 25-35 cm hosszú volt
2013. aug. 16. 23:55
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
SÁRKÁNYT! egy irtó veszélyes húsevő sárkányt!
2013. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
utolsó XD...... amúgy most rákerestem, és szerintem amit láttam, egy Skyfish volt....
2013. aug. 16. 23:58
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

A leírás alapján a hírhedt Retyezáti Repülő Görényt láttad. A Retyezáti Repülő Görényt Romániából behurcolt kriptid, görénytestén végig húzódó két bőrszerű szárnya segítségével közlekedik éjszaka, és álmukban kiszívja olyan emberek vérét, akik aznap nem fogyasztottak pálinkát.


Jelenlétét villámlás, szúrós szag és elektromágneses interferencia kíséri. Különleges képessége, hogy alakját változtatva bármilyen apró résen be tud jutni, és hogy rendkívül gyorsan tud keresztrejtvényt fejteni.

2013. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Az ufók már a spájzban vannak!
2013. aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Én voltam az.
2013. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 AeonFLUX ***** válasza:
100%
Rája? xD
2013. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

szerintem nem denevér volt, mivel furcsa "rúd" alakú volt és mindkét "szárnya" a fejétől a farkáig tartott, és hullámzó mozgást végeztek.....az egész lény kb. 25-35 cm hosszú volt


egy saját magát verő f* sz?:DDD a szárnyak meg a her éi voltak...

2013. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a furcsa eset megfejtése a következő:

Olvastál a skyfish, vagy más néven a rod nevű lényekről.

Utána eszedbe jutott, hogy mi lenne, ha feltennél itt egy kérdést, mintha láttál volna ilyet. Mivel senki nem tudta az elvárt választ, ezért bekommentelted, hogy már utána is néztél és az egy skyfish volt. Így működik az ezotéria.

2013. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!