Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én is figyelőt láthattam,...

Én is figyelőt láthattam, vagy valami mást?

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom, nem kamu és nem is viccnek szánom a kérdést.Tehát normális válaszokat várnék ha lehet.

Egy éjjel, mikor magamra maradtam a szobámban(kivételes alkalom volt ez, mert amúgy nagyon félős voltam, utáltam még nappal is egyedül lenni, de aznap éjjel "valami azt súgta" maradjak egyedül, kényszert éreztem rá!).

Tehát egyedül maradtam, lámpafény, nyitott ajtó mellett.Nem tudom ezután mi történt.Csak annyi emlékem maradt, hogy valami áll az ágyam mellett és néz!Átlagos ember magasságú volt, szikár, humanoid féle testtel.Barnás- szürkés test.Nem egészen olyan volt, amilyennek az ufonautákat ábrázolják, mert bár ennek is fekete volt a szeme, de eléggé kicsi és ennek hosszú füle volt.Ezután szaladt be a kiabálásomra mamám.Ő semmi furcsát nem tapasztalt.Szüleim elmondása szerint egészen hajnalig egyedül voltam.Én ezen a jelenésen kívül semmi másra nem emlékszem, pedig biztosan nem aludtam.Sem azelőtt, azután pedig pláne nem voltam képes egyedül elaludni egészen tini koromig.Ezután többet nem láttam, de gyakran éreztem ugyanazt a jelenlétet és évekig féltem miatta.Mit gondoltok mi lehetett?


2013. júl. 26. 14:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
26%
Slender man volt az!
2013. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát, a Slenderman az hozzád hasonlóan olyan gyökér szerű...De amit én láttam, nem volt az.

Bocs, mondtam, hogy komoly választ várok :)

2013. júl. 26. 14:49
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Slendermant hülyeségnek tartod, de a figyelőben meg hiszel? Pedig az is ugyanolyan kitaláció. Szerintem ezt te csak álmodtad.
2013. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a slenderman csak kitaláció.Őszintén szólva a figyelőben sem hiszek igazán, de ez úgy tudom, nem filmbeli alak.Olvastam róla néhány történetet.Van közte ami hihetőbb, van, ami egyáltalán nem.Persze az ilyen élményekre legegyszerűbb ráfogni hogy álom.Én biztos vagyok benne, hogy nem álmodtam.
2013. júl. 26. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Egy pedofil hajléktalan volt, megakart erőszakolni, szerencséd hogy a mamád meghallott ahogy liheg az arcod fölött. Nagyon veszélyes nyitott ajtóval aludni, főleg ha fel van kapcsolva a villany. Nem csak a bogarakat de a rossz bácsikat is bevonzza a szobába. Egyébként nem hinném hogy olyan érdekes személyiség vagy, hogy a figyelőnek téged kéne figyelnie.
2013. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Érdekes apukámmal is hasonló történt.
2013. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

20:30

Mesélnél róla?Lehet privátban is.

2013. júl. 28. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Az semmi!

Én múltkor egy gyár épület mellett láttam egy térfigyelő Kamerát,és engem figyelT!!!!!

2013. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
találj ki mást gyökér csaknem láttad szefinek a vieóját erröl a "figyelőröl"? :D :D
2013. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
velem is ez történt de ki az a figyelő?
2013. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!