Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy átvertek?

Lehetséges, hogy átvertek?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete hívtam fel az EZO.TV-s jósok egyikét, valami Erzsike varázslónőt vagy mi volt a neve... Na és azt kérdeztem tőle, hogy van-e bármi módja, hogy észrevegyem a szellemeket a lakásban... mert az utóbbi időben sok megmagyarázhatatlan dolog történt. Pl. kinyílt magától az ablak, lecsavarodott a befőtt teteje vagy leesett az asztalról a tányér, stb.


Na és ő megadott nekem egy címet, hogy ott tudok venni szellemdetektort. Nem nagyon hittem benne, de elmentem és csak 9990Ft-ba került. Olyan, mint egy kis PDA, viszont csak egy gomb van rajta és ilyen rezgő hangokat ad ki, ha bekapcsolom. Próbáltam körbejárni a lakást, de mindenhol ugyan úgy rezeg. Most ez nem működik vagy átvertek?!


Kin verjem le ezt most? Erzsikén vagy a boltoson (aki nem adott nyugtát)?



2013. aug. 27. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja, és ha szeretnéd az szellemek miatt elköltött pénzt visszakapni: haverom Nigéria volt hercege a haverom, aki vissza akar térni az országába, de nincs pénze vízumra és repülőjegyre. Viszont Nigériában van egy bankszámlája többmillió dollárral, amihez viszont csak helyben tud hozzáférni, ezért aki küld neki pénzt a hazatérésre, annak később a küldött összeg tízszeresét fogja visszaadni!


Írj privátba, ha érdekel az üzlet!

2013. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 fairi1 ***** válasza:

Ha sztorid nem kamu, akkor jól átvertek.

Ha androidos telód van és van benne magnetic sensor akkor letöltheted az entity detector programot. Működési elgondolás, szellemek elvileg megzavarják az EM mezőt. program meg méri a mágneses mező értéket az adatokat a mágneses szenzor szolgáltatja.

Pl ha fénytárgy mellé teszed akkor azonnal piros értéket vesz fel, kb 1000 mG mér, magyarul alapvetően fémdetektor.

magnetic sensor azért van a telókban mert iránytű a főfunkciójuk és navigációt segítik. De progikkal kiolvashatóak a mágneses értékek is nyersen!


magyarul ha közelben semmi fém, EMF, forrás mágneses cucc nincs,és mégis rendellenes értéket villannak fel, akkor vmi zavarja EM mezőt vagyis a magnetic sensort a közelben, persze még nem jelent ez szellemet.


Sztem a kapott kütyü is ezen az elven működik, és a vastárgyakat, csöveket, mágneseket mutatja.


[link]

2013. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
talán nem kellet volna pont az ezo.tv-t hívni...
2013. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sistike82 válasza:
egészen biztos, hogy átvertek. mind a ketten..
2013. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

szellemek NEM LÉTEZNEK

amugy a jósok mind csalók ugyhogy EZT MOST MEGSZÍVTAD

2015. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!