Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy átvertek?

Lehetséges, hogy átvertek?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete hívtam fel az EZO.TV-s jósok egyikét, valami Erzsike varázslónőt vagy mi volt a neve... Na és azt kérdeztem tőle, hogy van-e bármi módja, hogy észrevegyem a szellemeket a lakásban... mert az utóbbi időben sok megmagyarázhatatlan dolog történt. Pl. kinyílt magától az ablak, lecsavarodott a befőtt teteje vagy leesett az asztalról a tányér, stb.


Na és ő megadott nekem egy címet, hogy ott tudok venni szellemdetektort. Nem nagyon hittem benne, de elmentem és csak 9990Ft-ba került. Olyan, mint egy kis PDA, viszont csak egy gomb van rajta és ilyen rezgő hangokat ad ki, ha bekapcsolom. Próbáltam körbejárni a lakást, de mindenhol ugyan úgy rezeg. Most ez nem működik vagy átvertek?!


Kin verjem le ezt most? Erzsikén vagy a boltoson (aki nem adott nyugtát)?



2013. aug. 27. 16:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
Valószínűleg tele van a ház szellemekkel.
2013. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne ijesztegess!
2013. aug. 27. 16:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
lol, inkább adtad volna nekem a pénzt
2013. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A szellemek befolyásolják a detektor működését!
2013. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem Erzsike és a boltos összedolgoztak, tehát ketten együtt vertek át téged. Az a detektor használhatatlan a szellemek kimutatására, ócska kínai árú. A legjobb büntetés az lenne számukra, ha rájuk uszítanád a házadban lévő szellemeket. Hogy magad mellé állíthasd a szellemeket, küldök neked egy eszközt amivel tudsz velük kommunikálni és teljesen ingyen. Mindjárt küldöm fénypostán...


David Williams - ufológus, kriptozoológus, loúlógus, Doctor Who szakértő, hivatásos troll és most ideiglenesen szellemológus is

2013. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy mondaton belül szerepel az átverés és az EZO TV, akkor a válasz garantált IGEN!
2013. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tartom kizártnak.
2013. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 DarkLantern ***** válasza:

Na ezzel az Erzsi nevű dologgal rápacsáltál.

Csak 9990 ft? Az legalább 3-4 minőségi bebaszcsizás, te meg elköltötted egy vibrátorra. Hiába no, mai fiatalság.

Az ablak a huzattol nyílt ki. A befőtt megromlott, és a romlási folyamat mellékterméke miatt lejött a fedő, lehet rá sem volt csavar normálisan. A tányér leesett az asztalról mert egy nagyobb autó ment el a ház melett, az meg ugye rezgéssel jár.

Leverni max magadon tudod, hogy át tudtak verni a retardáltak.

Amúgy Erzsike minden általa a boltba küldött ember után kap fejpénzt, a 9990 ft-ból kb 2-3 ezer ft-ot.


III. Erfijul Kruustal reptilián Krootuug (a felszínen a Krootuug főparancsnoki rang)

2013. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiába integetünk, rezegtetünk, észre se veszel minket, még detektorral sem.


Akkor leírom ide.

Kinyílt az ablak, b...ki! Be kéne csukni mer huzat van!!!


Casper

2013. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de van egy eladó hidam, nem kell?
2013. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!