Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg ülhet a szellem az...

Tényleg ülhet a szellem az ember nyakába?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy ott ül, nincs előle menekvés ahova mész megy veled, vagyis úgy ül ott mint amikor egy apuka a nyakába viszi a kisgyerekét. Az árnyképben is van ilyen.

Elfogadok igen, nem választ, jöhet vicces, de örűlnék ha kapnék indokkal választ. Aki hülyézni akar, annak piros kéz.



2013. aug. 22. 21:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

még bele is finghat.

viccen kívül: szerintem igen, már ha léteznek egyáltalán

2013. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze. olyat is tud, hogy mikor mélyen alszol, ő vesz a nyakába:)
2013. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget még nem halottam... És mi van amikor lefekszem akkor a falban lesz vagy mi? Áhh... Amúgy honnan jött ez?
2013. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Te a megszállásra gondolsz, és igen ilyen létezik.
2013. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen beleült egy szellem a nyakamba és odaszart, basszus a vaci új pólóm :( mosthatom ki :(

Ja és szkeptikuska vagyok mit lépjek? :D

2013. aug. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem hogy ott ül, ezzel szál meg, és nem tudod leszenni, és gyre jobban fáj tőlle a nykad. Nézzétek meg az árnyképet és érteni fogjátok.
2013. aug. 23. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:

És ha ülne is? Akkor mi van? Úgysem érzed,vagy ha meg valaki aztmondja neked ,hogy a nyakadon ül egy nigga pucér szelleme,és a métres faxa a szádba lóg,akkor?

Mindig azt fogod érezni,hogy valami van a szádban,és ha meg herpesz lesz a szádon,akkor? Mondjuk akkor lehet kire fogni a,hogy ki terjeszti a bacikat..

2013. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hülye majom. Ez tényleg egy tipikus magyar oldal.
2013. aug. 25. 20:15
 9/11 anonim válasza:
100%
persze!egyébként az én bal fülemen egy halott elefánt szelleme ül már jó 10 éve!:D
2013. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Túl sokat nézted az Árnykép kép c. filmet :D
2013. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!