Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Este tényleg képzelődünk?

Este tényleg képzelődünk?

Figyelt kérdés
Mikor egyedül vagyok akkor úgy érzem mintha figyelnének.Ez természetes egy átlagos embernél?

2013. aug. 3. 21:43
 1/2 Nemko77 ***** válasza:
75%

Ez igen, mindenkivel előfordul.

Ami nem természetes, amikor érzed is, hogy ott áll valaki aki belehajol az arcodba és úgy bámul a képedbe.

2013. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackSword ***** válasza:

Ez teljesen természetes egyébként... Éjszaka kevésbe támaszkodhatunk a látásunkra, és jobban a hallásunkra... Általában fáradtabbak is vagyunk... Nem is olyan régen volt valamelyík ismeretterjesztő csatornán egy film, ahol egy muki megpróbált megszökni egy középkori dél-amerikai középkori börtönből, és ki is próbálta azokat a dolgokat, protokollokat amiket akkor használtak, mint pl a sötét zárkát... Persze én kételkedve fogadom, de van benne ráció... Az agy valóban képes ingereket produkálni magának, ha nem kap elég külső ingert... Akár szagokat is...


Már régebben volt nyáron, h nem tudtam aludni a melegtől, és néztem a tv-t, hogy zsibbasszam az agyamat egy kicsit... A frankeinstein ment... Van a szobánkban egy szekrény, aminek az ajtaja hajlamos kinyillni, hát ki is nyílt... Pillanatra be is paráztam, holott nem szokásom megijedni a saját árnyékomtól... De akkor felszaladt a pulzusom...

2013. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!