Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Rém történetek?

Rém történetek?

Figyelt kérdés
akivel megtörtént vagy aki kitalál valamit mindegy. lehet vicces horror minden! sokan írjatok légysziB-)

2013. aug. 2. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azok kamuk...
2013. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A vidit láttam szefi ügyes rendező...
2013. aug. 5. 15:57
 14/14 anonim ***** válasza:

na én le írom ide de figyelmeztetlek ez "rémes" lesz :O


Na egyszer ugrabugrándoztam a temetőben *ugri-bugri* bugri-ugri* és hirtelen az egyik sírnál megláttam életem szerelmét ki egy jó ronda élőhalott volt fúú rémesen festett az egyik szeme kivót lógva és miközben járt az úgy mozgott és hát én nagyon féltem de tudtam hogy én oda mentem hozzá és meghívtam egy kávézóba de! még ez nem is a rémes rész, mert az mindjárt jön..:O na szóval a lényeg az hogy ő egy lezbi zombi volt így nem lehetett semmi köztünk én meg szívinfarktust kaptam a meglepettségtől és rögvest lámává változtam...:(

The End, everybody :((

2013. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!