Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek csak eljátszott története...

Ezek csak eljátszott történetek amik némely adón, például az investigation discovery-n mennek?

Figyelt kérdés
Mindig családokról szól, és ők beszélnek a műsorban, hogy ez meg az történt, a szellemek beszéltek hozzájuk a házban, de a közben a műsorban úgy megy az egész mintha már tény lenne az egész, teljesen hihetően előadják. Például láttam most valamelyik nap, hogy házat építettek, aztán a kutyák jelezték a szellemeket. A férj meg a feleség beszélt benne, meg rokonuk is, de aztán jöttek persze a szelleműzők is. Meg régebben is láttam, amikor egy házban folton hangokat hallottak valakik, aztán kiderült hogy indiántemető vagy mi volt alatta. És egész családok beszélnek a kamerába ezekről. Nem is értem, hogy ilyeneket hogy adhatnak le, ezek fizetett színészek vagy nem? A vicc, hogy utána vissza is költöztek a házba, vagy ott maradtak, miután a szelleműzök elűzték őket. Szerintem ha igaz lenne, soha az életbe nem mernének visszamenni.
2012. szept. 2. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne magadból indulj ki. Minden ember máshogyan viselkedik. Ez a probléma a filmes "kritikáknál" is. Az emberek azt hiszik, mindenki úgy cselekszik, ahogyan ők tennék.


Amúgy persze, hogy kamu. Max. hallották az "igazi" sztorit és azt dolgozták át.

2012. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, van olyan aki ezt tényleg elhiszi? Ezek az emberek csak azért vállalják a színészkedést, mivel sok pénzt kapnak érte.
2012. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 x) ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy a 99%-uk kitaláció, ijesztgetés, baromság. De még akkor is ott van az az 1%. Lehet hogy 99 történet kamu, de ha még is van 1 ami igaz akkor már át kell értékelni mindent. Amúgy attól hogy színészekkel játszatják el még nem biztos hogy nem történt meg :)
2012. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De olyanokat mondanak, hogy én xarom össze magam. Nekem ez abszolút azokat az amcsi filmeket juttatja eszembe, amikben van valami démon vagy szellem, ami bármire képes, és ki akarja nyírni a főszereplőt, az meg mégis nyugodtan alszik az ágyában vagy azon gondolkodik hogy mit kellene csinálni. Például ebben a kutyásban is volt olyan, hogy aludtak otthon, (a férj munkában volt) aztán megjelent a sötétben a szobaajtóban egy fekete csuklyás valami. Odament lassan az ágyhoz, a csaj mire szembenézett volna vele, eltűnt. Aztán másnap nyugodtan meditál a házban. Meg hogy hangokat hall az egész család, de azért nyugodtan nézik a tévét otthon.
2012. szept. 2. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
"Amúgy attól hogy színészekkel játszatják el még nem biztos hogy nem történt meg :)" Így igaz, de mivel nem léteznek szellemek, ezért tuti nem történt meg.
2012. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én néztem múltkor a hauntedot az Id discoveryn. Most komolyan: három gyerek megy az erdőben. Meglátnak egy csövest aki puskával sétál. Odaórdítanak neki: Héé ez magán terület. A csöves nem válaszól. Mire az egyik gyerek: Biztos szellem.-.. amerikai logika
2012. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!