Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki vagy mi lehetett ez? 22/L

Ki vagy mi lehetett ez? 22/L

Figyelt kérdés
Tegnap akartam már aludni, olyan 23:00 perc körül ágyba is bújtam, már épp majdnem elaludtam, le volt hunyva a szemem, kinyitottam kicsit, és akkor olyan volt, mintha láttam volna valamit a plafonnál. Egy alakot, nem is alakot, hanem inkább egy figurát, nem is tudom egyértelműen leírni. Először az merült fel bennem, hogy olyan volt , mintha egy angyalka nézett volna engem. Mi lehetett ez? Meglepődtem, de nem értem, mi lehetett ez? Szerintetek? Utána már most nem nagyon merek sötétbe aludni...
2013. júl. 31. 15:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, azok a télapó manói voltak.
2013. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 DarkLantern ***** válasza:

A télapónak nem manói vannak utolsó, hanem jedijei, izé Yetijei:)

A válasz, már leírták, az agy alváshoz készül, de te alja módon átvered, és kinyitod a szemeidet. Ekkor az agy egy ideig durcizik, és marad a még nem alvás, de már nem is ébren lét állapotban. Viszont nyitot szemnél muszájba van neki feldolgozni az input infókat, de az említett állapot miatt, pár másodpercig láthatsz dolgokat. Ezek lehetnek: kutyik, yetik, foltok, árnyak, fények, alakok, alaktalanok, ufók (idegen lények mer az ufo az azonosítatlan röpülő tárgy:) ),valamint akármi más amit esetleg a szobádban lévő tárgyakból ki tudsz venn. Pl.: egy időben a szekrényre akasztottam a kabátomat, és direktbe láttam ott egy alakot.

A lényeg hogy ne fossá piroska, nincsen ott a farkas:)

2013. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
DarkLantern, minden szavad igaz.
2013. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!