Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Nem értem.

Mi lehetett ez? Nem értem.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Kb. 5-6 évvel ezelőtt, amikor még nővéremmel egy szobában aludtam, szinte minden éjjel felébredtem egy bizonyos kopogásra, ami a mennyezet felől jött. És szeretném előre leszögezni, hogy nem képzelődtem, nem most találtam ki ezt. Ez a kopogás teljesen szabàlyos volt, ha lehet így mondani. Egy hosszú, utána két rövid. Minden éjjel erre keltem fel és mindig csak én hallottam. Mit ne mondjak a mai naapig kiràz a hideg ha erre gondolok.. de ma már egy màsik szobába kerültem. És az még tudni kell, hogy a mennyezet felett egy padlàsszerűség van. Annak reményében tettem fel ezt a kérdést, hogy ésszerű magyaràzatot kapjak erre a "jelenségre".. ami teljesen logikus..
2013. júl. 18. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos vagyok benne hogy 90%-ban azt fogják írni hogy ez macska. Nekünk is van padlásunk és ha a ott mászkál egy macsek, esetleg patkány és átfut rajta, akkor kopogásokat lehet hallani és zörejeket.
2013. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szegény mamámmal durvább volt. Volt egy olyan albérlete, aminek a teteje olyan rossz volt, hogy egy ember alatt beszakadt volna. De viszont éjfélkor mindig emberi lépteket hallott, egészen hajnali 1-ig. Sokszor dübörgés is volt. Egyszer amikor oda mentünk, egy fekete alakot láttunk, ami 10 mp-alatt eltűnt.
2013. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi vàlaszokat. Biztos , hogy nem macska volt, mert amint leírtam, szabàlyos volt a kopogás. A mai napig utánozni tudom. Teljesen olyan, mintha emberi lett volna, aki a padlásról kopog.. de remélem nektek van igazatok.:S Most így eszembe jutott, hogy apukam egyszer befalazott veletlenul egy menyetet oda es meghalt.. lehet hogy o volt az. Igazàból sosem fogom megtudni mert ezt a jelenseget csak kb. 3honapig hallottam aztan eltunt.. de nem is azon a helyen lett betemetve szoval eseltelen..
2013. júl. 18. 13:06
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én mamám több évig.
2013. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami kisállat lehet.
2013. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Na már megjelent, a kisállatozás . .

-

2013. júl. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az allatok nem adhatnak ki teljesen szabalyos kopogast :S Remenykedtem h valaki megtudja magyarazni valamilyen hotagulasos izevel vagy ilyenek.. de koszonom az eddigi valaszokat! :)
2013. júl. 19. 10:30
 8/15 dzsipszigyerek666 válasza:
Nem lehet, hogy ez egy muzikális, éppen dobolni tanuló menyét volt, aki 3 hónap gyakorlás után turnézni ment?
2013. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én szinte biztos vagyok benne hogy valamilyen állat, ha viszont minden éjjelen ugyanabban az időpontban hallottad a hangod akkor lehet valami régi szerkezet a padláson ami ezt csinálja, bár az állat valószínűbb. A menyét bár azt írtad be lett falazva, lehet hogy túlélte valahogy és a falak között mászkált és odajutott. Az hogy csak te hallottad mondjuk elgondolkodtató, lehet csak jobb a füled, az állatok is tudnak amúgy szabályszerűen kopogni, főleg a madarak. végkövetkeztetés: madár kopogott

2013. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

„Egy hosszú, utána két rövid.”


A „D” betű morzejele: -..

Nem tudom, de lehet hogy jelenthet valamit az a „D” betű.

2013. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!