Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Nem értem.

Mi lehetett ez? Nem értem.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Kb. 5-6 évvel ezelőtt, amikor még nővéremmel egy szobában aludtam, szinte minden éjjel felébredtem egy bizonyos kopogásra, ami a mennyezet felől jött. És szeretném előre leszögezni, hogy nem képzelődtem, nem most találtam ki ezt. Ez a kopogás teljesen szabàlyos volt, ha lehet így mondani. Egy hosszú, utána két rövid. Minden éjjel erre keltem fel és mindig csak én hallottam. Mit ne mondjak a mai naapig kiràz a hideg ha erre gondolok.. de ma már egy màsik szobába kerültem. És az még tudni kell, hogy a mennyezet felett egy padlàsszerűség van. Annak reményében tettem fel ezt a kérdést, hogy ésszerű magyaràzatot kapjak erre a "jelenségre".. ami teljesen logikus..
2013. júl. 18. 12:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Húha..:o Hát előszöris. Minden éjjel ugyanabban az időpontban pontosan ugyanolyan kopogás, ugyanott. Amúgy a menyétet megtaláltuk kb. 2 évvel ezelőtt a padláson csontváz formájában. Az utolsó választól kicsit megborzongtam.. D betű.. hát nem tudom mit akar jelenteni..de köszönöm az eddigi hasznos válaszokat!:)
2013. júl. 24. 09:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Hőtágulás.
2013. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :)
2013. júl. 31. 14:46
 14/15 Kurbaszov válasza:

Tuti szellem volt, én is hallok néha azonosítatlan hangokat a lakásban, de nem kell félni.

Ha tényleg szellem, és bántani akart volna, már megtette volna. Úgyhogy ne törődj vele...

2013. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen? Azert kerdezem mert en nem nagyon ertek az ilyen dolgokhoz..azota nem hallom..de ha szellem volt akkor szerinted ki? egy idegen vagy esetleg valamelyik rokonom aki meghalt?
2013. szept. 24. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!