Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? (kérdésed túl...

Mi lehetett ez? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

tegnap fel vettem egy ilyen kristály nyakláncot keresztanya anyjáé volt régen, na szóval tök jó kedvem volt jót hülyéskedtünk párommal aztán egyik pillanatrol a másikra hihetetlen szar kedvem lett teljesen kifordultam magamból, nem akartam hogy kimenjen a párom, feküdtem az ágyon és szorongattam az említett követ, az arcom teljesen forró volt, a párom kivette a jéghideg kezemből a követ és azt mondta hogy forró a kő, próbált engem a párom kivinni az udvarra de ellenkeztem... minderre én alig emlékszem a párom mondta nekem.. ez egész akkor ért véget mikor a párom huga bejött a szobába ....

mi lehetett ez az egész?



2013. jún. 7. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami, aminek minden bizonnyal semmi köze sem volt a nyaklánchoz vagy az ezotéria bármely formájához. A kristályok csak szép kövek/fémdarabok, nincs semmi misztikus hatásuk.
2013. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
forró arc hideg kéz, menj el orvoshoz mert valószínűleg eléggé felment a vérnyomásod és elájultál
2013. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez biztosan valamilyen fóbiás betegség.Először fordul elő?Ha már többször volt ehhez hasonló eset,javaslom a pszichológust,vagy a kivételesen ilyen esetekkel foglalkozó orvosokat.Ha először fordul elő,várj,hogy mikor fordul elő,milyen környezetben vagy amikor efféle dolgok történnek legközelebb veled.
2013. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!