Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? (Kérdésed túl...

Mi lehetett ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap este kimentem a konyhába, és láttam hogy valaki megy előttem. Belépett az ajtón és amikor utána mentem nem volt ott senki. Pedig csak egy kijárata van a konyhának... Utána a fürdőben belenéztem a tükörbe, és láttam egy pillanatig hogy van valaki mögöttem. Azt is láttam hogy szőke haja volt. De amikor megfordultam megint senki. (hozzáteszem be volt csukva az ajtó, tehát ki se mehetett senki). Utána bementem a szobámba, és láttam egy sötét alakot. Amikor felkapcsoltam a lámpát senki. (bár ezt lehet hogy tényleg már csak képzeltem, mert eléggé be voltam szarva. lehet hogy csak egy árnyék volt)
2011. júl. 3. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát gondolom most szellemre gondolsz , nem? Először gondold végig van volt valaki akit ismertél szőke volt és meghalt? Amúgy nő vagy férfit láttál? próbálok segíteni...
2011. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nőt*
2011. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kisfiút. de nem halt meg senkim az elmúlt 5 évben.
2011. júl. 3. 12:30
 4/8 Jaewy ***** válasza:
56%

Ez teljesen egyértelmű. Ha nem képzelődtél akkor a megoldás : Kísértet. (nem szellem) Kísértet. Nem tesz semmi kárt benned, de ha sokat vagy egyedül otthon akkor meglátod néha nagyon idegesítő lesz. Küldesd el minél előbb, mert az agyadra fog menni.


Üdv. Jaewy

2011. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 makaga válasza:
28%
lidércnyomás nem lehetett?
2011. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jaewy ***** válasza:
28%
Az semmi képen sem. A lidércnyomás alvás közben keletkezik és fél álomban tőr rá az illetőre. A kérdező viszont egész végig ébren volt.
2011. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem képzelődtél. Nyugi :)
2011. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem KIsértet az biztos.


Nem léteznek ien lények.


2 logikus magyarázat van: Képzelődtél

Elmebeteg vagy

2011. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!