Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? 16-17 éve nem...

Ez mi lehetett? 16-17 éve nem hagy nyugodni. Kérlek titeket kerüljetek el a bunkó, "poénos" válaszokkal.

Figyelt kérdés
16-17 évvel ezelőtt mikor 3-4 éves voltam egyszer arra eszméltem, hogy éjjel 1-2 tájékán ( nem tudom hány óra lehetett) az előszobában sétálok a konyha felé. De, hogy mikor és miért indultam el azt nem tudom. Megálltam a konyha előtt és egy zöld ruhás becsavart hajú zöld arcpakolásos idősebb nő állt a konyha és a szoba közötti sarokfalnál és nézett és én is őt. Egyszer csak közel hajolt hozzám és megijesztett így, hogy (BŰ). Utána nevetett de én azzal a lendülettel futottam vissza anyukám mellé az ágyba és felébresztettem de még fél álomba volt és annyit mondott, hogy aludjak. Mondanom sem kell nem mertem aludni... Ha hiszitek ha nem ez megtörtént. Tisztán emlékszem rá. Mi lehetett ez?
2013. júl. 26. 19:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*(BÚ) Hálóingbe volt.
2013. júl. 26. 20:02
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet, hogy volt nálatok vendég akiről nem tudtál?
2013. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert akkor nem maradt volna meg bennem ennyire.
2013. júl. 26. 20:07
 4/25 anonim válasza:
44%
A gyerekek kb 6-7 éves korukig látják vagy legalábbis valamilyen kapcsolatban állnap a túlvilági emberekkel. én pl 6 évesen akasztott embereket rajzoltam és másnap felakasztotta magát a nagypapám a családom azóta is megemlíti ha hasonlót hall.
2013. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Talán egy szellemet láttál vagy valakinek az asztrális kivetített testét.
2013. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
én is láttam szellemeket kis koromban. arra emlékszek hogy fekszek az ágyamban és egy átlátszó szürkés alacsony ember kisétál az ablakon.
2013. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy tudom,h.3-4éves korig még azt is tudják a gyerekek,h.ök ki reinkarnációi.Ebben az időben van kb.egy áttörés,amivel mi felnőttek a nincs ott semmi aludjál-al elfeledtetjük velük.Lehetett az bárki akit láttál,és miért ne láthattad volna?!Az én kisfiam még mindig lpcsolatban van a fentiekkel!Olyan dolgokat mesél a nagyapámról,akit nem ismertem én sem,h.tudom,h.igaz,mert anyukámnak monda,aki a lánya volt különben.Anya meg mondja nekem,h.ő tudja mit mesél.Sok olyat mond amit csak anyum tudhat,és ezek nem véletlenek!Ő látja ezeket és van amikor faggatom,egy ideig mesél,majd vált és azt monda,többet nem mondhatok,mert titok!4éves különben!Ne agyalj ezen,nem valószínü h.megtudod ki volt.esetleg szüleidnél kérdezz rá,volt e ilyen rokon a családban,kitöl vettétek a lakást...stb.
2013. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
45%
Álmodtad. És tessék kevesebb scifit nézni :)
2013. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
Kedves utolsó!kotródj már te aludni,ha ennyire unatkozol!Ez az oldal nem a te oldalad,nem veszed észre?!?!Itt kérdezni szoktak és arra várnak választ nem a te idepofátlankodásodat!
2013. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%
Hülye szkepti kuss-ok, undorodok tőlük. Még a neten nagy a pofájuk. Őlje meg őket egy démon.
2013. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!