Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? 16-17 éve nem...

Ez mi lehetett? 16-17 éve nem hagy nyugodni. Kérlek titeket kerüljetek el a bunkó, "poénos" válaszokkal.

Figyelt kérdés
16-17 évvel ezelőtt mikor 3-4 éves voltam egyszer arra eszméltem, hogy éjjel 1-2 tájékán ( nem tudom hány óra lehetett) az előszobában sétálok a konyha felé. De, hogy mikor és miért indultam el azt nem tudom. Megálltam a konyha előtt és egy zöld ruhás becsavart hajú zöld arcpakolásos idősebb nő állt a konyha és a szoba közötti sarokfalnál és nézett és én is őt. Egyszer csak közel hajolt hozzám és megijesztett így, hogy (BŰ). Utána nevetett de én azzal a lendülettel futottam vissza anyukám mellé az ágyba és felébresztettem de még fél álomba volt és annyit mondott, hogy aludjak. Mondanom sem kell nem mertem aludni... Ha hiszitek ha nem ez megtörtént. Tisztán emlékszem rá. Mi lehetett ez?
2013. júl. 26. 19:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
én kb. 4 éves koromban ilyen gyereknapos kisvasútban utaztam és volt ott ilyen fás rész és megláttam egy elég rémisztő alakot kb.2 méteres szürkés/sápadt bőrű de ember kinézetű vmit ,a hideg is kirázott és kb 1 mp-re fordultam el de már nem volt ott , lehet hogy szellem volt nemtudom de biztos hogy nem álmodtam
2013. júl. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
3-4 éves korban az ember még nem tudja szétválasztani a valóságot a képzelettől. Valószínűleg álmodtad vagy elképzelted az esetet.
2013. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

remélem, olvasod még a válaszom :)

mikor ovis voltam egyik este vendégségben volt nálunk az egyik kis barátom, játszottunk a szobámban, ő lent a földön, én pedig az ágyon ugráltam, ami tilos volt nekem, egyszer csak megláttam az ajtóban egy lebegő fejet, aki mosolygott rám, azóta nem ugrálok az ágyon :D , lehet, hogy csak képzelet volt, de én elég valóságosnak éltem meg

később, mikor már általános iskolás voltam, anya egyik este velem tanult szintén a szobámban, valamit felolvasott nekem, mikor fütyülést hallottam a ház másik végéből, (hozzá kell tennem, hogy akkoriban anyával ketten éltünk itthon, biztos, hogy rajtunk kívül nem volt itthon senki), én pedig visszafütyültem, csak úgy, erre a hang válaszolt, még van 5 percig ment ez, mikor anyukám rám szólt, hogy fejezzem be, a fütyülést azóta se hallottam, és ami számomra még durvább, anya se hallotta azon az estén

az utolsó pedig pár éve történt velem, este alvás közben felébredtem, és úgy éreztem, hogy valaki vagy valami van mögöttem, valami nagy és gonosz, megpróbáltam csöndben maradni, hátha elmegy, mikor éreztem, hogy elkezdett a lábamnál felemelkedni a takaró, annyira megijedtem, hogy elkezdtem rugdosodni, utána eltűnt az a rossz érzés, majd visszaaludtam, nem tudom eldönteni, hogy ez most csak egy rossz álom volt, vagy tényleg megtörtént, de ez azóta is élénken él bennem és félelemmel tölt el, ha rágondolok

2013. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
3-4 koromban a tesóm mellet aludtam és egy nagyon nagyon nagy és hosszú emberke hajólt felém asz se tudom hogy képzelődtem állmodtam vagy anya volt e az lehet hogy ufo
2013. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ezek nem feltétlenül szellemek, de a nagymamám egyszer azt mesélte, hogy miután megműtötték a térdét, a szobában feküdt éjszaka és amikor felébredt, kis szürke lények mentek oda hozzá, megfogták a fájós lábát, és utána még jobban fájt neki. Nem tudom, igaz-e ez, de ha igen, akkor elég félelmetes...

Amikor kicsi voltam, az ablakon át azt láttam, hogy valami nagy, fényes és itt-ott színesen világító valami volt a szomszéd ház tetején, lehet, hogy ufó, de persze senki nem hiszi el, holott tényleg nem hazudok...

És ezenkívül kiskoromban felébredtem álmomból, és az ablaknál megláttam egy magas, köpönyeges férfit, akinek fura, tarajos haja volt. Nem képzelődtem, ez biztos, és évekig féltem tőle.

Miután meghalt a nagyanyám, sokáig cipőkopogást hallottam a szomszéd szobából, ahol lakott, pedig senki nem járt arra, meg eltűntek dolgok, hogy aztán rejtélyes módon ott bukkanjanak fel, ahol már ezerszer kerestük őket...

Anya régen azt mesélte, hogy amikor kicsi volt, sokáig valaki olyan híres ember, vagy nem tudom, ki után sírt, aki meghalt, mielőtt még ő megszületett volna, és nem is ismerte, meg semmi, mégis szomorú volt miatta...

2013. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!