Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? 16-17 éve nem...

Ez mi lehetett? 16-17 éve nem hagy nyugodni. Kérlek titeket kerüljetek el a bunkó, "poénos" válaszokkal.

Figyelt kérdés
16-17 évvel ezelőtt mikor 3-4 éves voltam egyszer arra eszméltem, hogy éjjel 1-2 tájékán ( nem tudom hány óra lehetett) az előszobában sétálok a konyha felé. De, hogy mikor és miért indultam el azt nem tudom. Megálltam a konyha előtt és egy zöld ruhás becsavart hajú zöld arcpakolásos idősebb nő állt a konyha és a szoba közötti sarokfalnál és nézett és én is őt. Egyszer csak közel hajolt hozzám és megijesztett így, hogy (BŰ). Utána nevetett de én azzal a lendülettel futottam vissza anyukám mellé az ágyba és felébresztettem de még fél álomba volt és annyit mondott, hogy aludjak. Mondanom sem kell nem mertem aludni... Ha hiszitek ha nem ez megtörtént. Tisztán emlékszem rá. Mi lehetett ez?
2013. júl. 26. 19:58
1 2 3
 11/25 aspikami ***** válasza:
17%
xDD Na küldd rám azt a démont! :D Jahh, kár, hogy nem létezik :S
2013. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Nagyanyád uborkapakolásban.
2013. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
A többségnek van egy álom ilyen korából, a gyermekkori félelmek, az édesanyától való elszakadás, aktuális összevisszaságról - ami nagyon sokáig megmarad. Nincs ebben semmi természetfeletti, az agynak nagyon érdekes "játékai" vannak.
2013. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Megkérném itt a "hülyegyerekest" és a "nagyanyám uborkapakolásost" hogy vegyenek vissza az arcukból. Amíg én sem sértegetlek titeket addig ti se engem. Személyesen nem lennétek ilyen bátrak azt garantálom... ;)A többieknek meg Köszönöm Szépen a választ!
2013. júl. 26. 22:40
 15/25 anonim ***** válasza:

Lehet csak kevés a képzelőerőm de a kapott infòkból én is csak erre tudok gondolni, vaaagy...

...egy gyengébb alvajárásod volt. Anno velem is előfordult hogy tettem dolgokat miközben vígan szundiztam és mikor nem felébredtem nem tudtam megkülönböztetni a valóságot és a valótlant. (szerencsémre ezek szép álmok voltak) Nem kell túlpörögni a történteken anno az X akták után én is betudtam képzelni hasonló dolgokat.

2013. júl. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Velem is történt hasonló kiskoromban, valóságosnak tűnik, de még mindig remélem, hogy álmodtam. Kb. 6 éves lehettem, feküdtem az ágyban, megfordultam, és egy feketés-szürkés férfiárnyékot láttam aki fogja az ágyamnak a rácsát, aztán valahogy eltűnt és már nem láttam. Felültem, tesóm ott aludt mellettem, apa pedig lent volt és ugyanígy aludt. Hát évekig alig bírtam aludni, annyira megijesztett.. Érdekes dolgok ezek. :)
2013. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát vannak érdekes dolgok az életben az biztos.. :)
2013. júl. 27. 13:34
 18/25 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon kemėny gyerek vagy.Miközben a mai napig összehugyozod magad a ződ nénitől.
2013. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 BlackSword ***** válasza:

Simán álmodhadtad...

Velem pont fordítva volt egy vizsgaidőszakban... Annyira kimerült voltam, hogy amikor kimentem a mosdóra, valamit kérdezett a szobatársam, én meg válaszoltam neki, másnap meg nem emlékeztem rá...

2013. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen félek az ezoterikus dolgoktól, amit nem tudok megfogni. Próblémád van vele? Ha ilyen nagy a szád mondj egy helyet és időt és sportszerűen lekesztyűzhetjük ha gondolod...
2013. júl. 27. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!