Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem jutott senkinek az...

Miért nem jutott senkinek az eszébe?

Figyelt kérdés
Tudom szelemet idézni tilos de hogy hogy nem jutott senkinek eszébe megidézni diana hercegnőt?
2013. júl. 23. 12:20
 1/7 anonim válasza:
Hát próbáld meg!
2013. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő biztos eszébejutott már valakinek, de mi van Kiss Jolánnal aki egy faluban élt, a padon ücsörögve pletyizett a szomszédokkal, varrt, és kb csak az ismerősei tudják hogy volt. Vele mi van? Vagy Nagy Bélabá bányásszal?
2013. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"hogy hogy nem jutott senkinek eszébe megidézni"

- honnan tudod, hogy nem jutott senkinek sem eszébe??

Lehet, hogy csak elfelejtettek neked szólni, amilyen disznók, kitelik tőlük.

2013. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ööö... Megpróbálták ezt a módot is, több "szakértőt" felkértek rá, de senki sem merte vállalni... Vajon ez mit bizonyít...?
2013. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Próbáld ki :D

Én idéztem úgymond csak akartam idézni szellemet,de nem jött össze,szerintem ez egy baromság.

2013. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

baromság? ezt nézd meg, tényleg nézd meg:) ha már csak érdekel a téma azért is..

http://www.youtube.com/watch?v=9dN-0p41WEM&feature=c4-overvi..

2013. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem idézz meg egy helyesírás szellemet!
2013. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!