Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha elkezdek élni, élvezni az...

Ha elkezdek élni, élvezni az életet, azzal elkezdem vonzani a jót az életembe?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

ez igaz, de nem pont úgy ahogy gondolod.

elakarod kezdeni élvezni az életet? akkor hajrá!

lesz is egy csomó kaland, élvezet, de ott van ez mögött mindaz, ami azt biztosítja h mindezt meg is tudd valósítani.

a pénz!

lehet az elején van félretett pénzed, szép lassan feléled, a megemelkedett életszínvonal fenntartása végett, majd utána hitelhez folyamodsz, ami átmenetileg enyhíti a pénzügyi problémákat, majd amikor már azt kell visszafizetni akkor lesznek problémák, ha továbbra is "élni akarsz" !

2013. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy dolgot ne felejts! A szeretet a legfontosabb dolog az életben. Azért vagyunk, hogy a szeretetben teljesedjünk ki! Soha ne árts! Élvezd az életed, de ne mások kárára! SOHA NE ÁRTS!


Életünk olyan, mint a Nap járása. A legsötétebb pillanatokban is ott van a nappalok ígérete!

2013. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előttem szólóval egyetértek.Élvezd az életet, igen! De senkinek ne árts,magadnak se, senkit ne bánts, magadat se!

De örülj mindennnek ami bejön, és ha rossznak találsz valamit, legyél tudatában, hogy az azért van, mert pont így lesz a jó a végkifejlet.

2013. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves Hozzászólók! Itt valami nagyon elcsúszhatott az értelmezésben... Élet- élvezet alatt nem pénz szórásról beszélek, ha arról lenne szó, akkor azt kérdeztem volna, a kettőnek semmi köze egymáshoz (annyira, amennyire ti gondoljátok). Inkább arra gondoltam, hogy örülni kisebb dolgoknak is, többet találkozni emberekkel, nem itthon ülni mindig. Nyilván ehhez pénz is kell, de nem olyan szintű dolgokra gondoltam, amikre ti, ezek szerint.
2013. júl. 21. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
a bevonzás egy baromság, de hogy jobban fogod magad érezni, az biztos
2013. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Tetszik a kérdés, és a kérdező kommentje is.

Én arra jutottam, hogy az élet akkor lesz kerek /ez nem feltétlenül a BOLDOGSÁG állapota/ ha esténként úgy térhetek nyugovóra, hogy "ma jó voltam, hasznos és igaz". Mert ha jól meggondolod, egy fokkal jobban számít az, hogy te milyen voltál, mint az, hogy hozzád milyenek voltak mások.

2013. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én már évek óta halogatom pár apró vágyamat, pl "ha elköltözök szüleimtől, majd akkor..." De még mindig nem bírtam elköltözni, és rájöttem, hogy pár évig még nem is fogok tudni, úgyhogy berendezkedtem itthon, és úgy csinálom a dolgaim, ahogy szeretném. Végre boldogabb vagyok, belenyugodtam hogy itt kell lenni, és már nem sietek annyira.


Szóval ne halogasd a vágyaid, ne mond, hogy ez csak átmeneti időszak. Nem kell várni a tökéletes feltételekre, csak kezd el kicsiben.

2013. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy biztos:ha kiterjeszted a lehetőségét annak,hogy több benyomás érjen akkor ennek lehetnek pozitiv hozadékai.de önmagában ettől a kiemelkedően sok jót nem lehet várni.lesz ebben minden.jó is rossz is.na innen már valóban a te hozzáállásodtól függ mire is használod a tanultakat.ha épitgeted magadat-és ezt nem negativan,akkor ebből rossz nem lehet.
2013. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tak ***** válasza:

Nem.

Lehet,hogy pont most jó neked,de ez csak akkor fog kiderülni,ha teszel ellene...Akard tehát a jót megfelelőképpen,és ki fog derülni.

A jó bevonzására különböző technikai fogások vannak,a mag azonban közös.Kinek mi áll közelebb a megértéshez(kinek mi válik be,így is fogalmazhatnék,bár ez a próbálgatásokra adna okot,ami...).

2013. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!